Biz Kimiz?

Güçlü bir partner

Güçlü bir partner

Elektrik mühendisliği alanında yeniliklere büyük önem veren bir pazar lideriyiz. Aynı zamanda geleceğe şekil vermeye çalışan bir aile şirketiyiz.

Geri Şirket

Kategori

 • PHOENIX CONTACT genel merkezi
  PHOENIX CONTACT Genel Merkezi

  Dünya çapında başarı için başlangıç noktasında yenilikçi bir şirket: Phoenix Contact'ın Almanya'da sağlam temelleri vardır.

 • PHOENIX CONTACT Group
  PHOENIX CONTACT Group

  Elektrik mühendisliği veya otomasyonla ilgili taleplerinize en uygun çözümü sunmak.

Söz veriyoruz: Bize ihtiyaç duyduğunuz her an, tecrübe ve heyecanımızla en kısa sürede yanınızda olacağız.

PHOENIX CONTACT: tüm müşterilerine açık

Müşteri odaklılık  

İhtiyaç duyduğunuz her yerde

PHOENIX CONTACT Türkiye

Phoenix Contact ismi mükemmel hizmetle eş anlamlıdır. Uzman danışmanlık hizmeti sağlayan satış temsilciliklerimiz için ihtiyaçlarınız her zaman önceliklidir. Daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçin.

Phoenix Contact genel merkezi

Phoenix Contact'ın genel merkezi Almanya'nın Kuzey Ren-Westphalia bölgesindeki Blomberg kasabasında yer alır. Buradan dünyanın her yeriyle iletişim kuruyoruz.
Phoenix Contact Grubu'na bağlı oniki şirket bulunur. Bu şirketlerin tümünün ortak hedefi aynıdır: elektrik mühendisliği alanında size en mükemmel çözümü sunmak.

Dünya çapında Phoenix Contact

Firmanın Almanya dışında dokuz üretim birimi vardır. Bunların yanı sıra 50'ye yakın bağlı ortaklı ve 30'dan fazla lokal temsilciye sahibiz. Bize güvenebilirsiniz: ihtiyaç duyduğunuz her yerde yanınızdayız.

 

Tek bir üründen komple çözüme kadar

Kolay Otomasyon  

İlham Veren Yenilikler: tek bir üründen komple çözüme kadar

Farklı pazar ihtiyaçlarına göre şekillenmiş firmanın kalbinde kapsamlı bir ürün gamı yatmaktadır: cihaz ve PCB bağlantı teknolojisi, elektrik mühendisliği için endüstriyel komponentler ve elektronik bileşenler, endüstriye özgü otomasyon çözümleri.

Yenilikçi komponent, sistem ve çözümlerimizden etkileneceğinizden eminiz.

Komponentler

İşlevsellik söz konusu olduğunda, yüksek kaliteli yedek parça veya kendisini kanıtlamış komponentler gerektiğinde, geleneksel modüler ve özel tip klemenslerden, sızdırmaz makine fişlerine ve Kablosuz Ethernet'e kadar.

Sistemler

Birçok komponent arasında kesintisiz etkileşim gerektiğinde, odak noktası, bireysel ürünlerin aksine aynı seviyede verimlilik sağlayarak daha fazla kompleks yapı elde etmektir.

Çözümler

Çok özel sorulara sürdürülebilir, çok yönlü ve yenilikçi yanıtlar gerektiğinde tümüyle size odaklanıyor ve doğru çözümü birlikte buluyoruz.

Gelecek için fikirler

Yenilenebilir enerji kaynakları  

Gelecek için fikirlerimizle size destek sağlıyoruz

Nerede destek olabiliriz?

Özellikle rüzgar enerjisi besleme sistemlerinde, cihaz, makine ve kumanda panosu mühendisliğinde, otomasyonda ve insan, makine ve veri güvenliğini sağlayan emniyet sistemlerinde ve daha birçok alanda.

Özetle, nerede geleceğe yönelik fikirlere ihtiyaç duyarsanız Phoenix Contact sürdürülebilir organizasyonuyla yanınızdadır.

Sağlıklı yapılar

Kurumsal İlkeler  

Her ilişkide partnerlik anlayışı

Neredeyiz? Phoenix Contact operasyonlarında 14,500 çalışanından destek almaktadır. Firma 2015'de 1.91 Milyar € ciro gerçekleştirmiştir.

Bununla birlikte geleceği güvence altına almak için proaktif şekilde çalışmak bugünkü başarılar kadar önemlidir. İşte bazı örnekler:

 • Sağlıklı, açıklanabilir büyüme
 • Sağlıklı ve güvenli finansal yapı ve firma bağımsızlığı
 • Partnerler, müşteriler ve çalışanlarla uzun vadeli ilişki ve her zaman karşılıklı faydayı baz alma

 

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat