SPS IPC Drives 2018

SPS IPC Drives 2018

Avrupa'daki elektriksel otomasyonun öncü fuarında Phoenix Contact'ı ziyaret edin.

27-29 Kasım, 2018, Nürnberg
Salon 9, Stand 310

SPS IPC Drives 2018'de Phoenix Contact'ı ziyaret edin: Salon 9 Stand 310'a ziyaretinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Burada elektriksel otomasyonda Avrupa'nın öncü fuarı hakkında bilgiler bulacaksınız. 27-29 Kasım 2018 tarihlerinde Nürnberg'de yaklaşık 1.700 katılımcı, akıllı ve dijital otomasyonun her yönüyle ilgili en yeni ürünlerini, trendlerini ve çözümlerini sunacak. Ticaret fuarının ana odak noktası yine Endüstri 4.0 olacak.

Ticaret fuarında standımızı kolayca bulabilmeniz için, burada SPS IPC Drives 2018'in kat planını sunuyoruz.

Tanim
SPS IPC Drives kat planı [PDF, 70 KB]

SPS IPC Drives'da konuğumuz olun.

Ticaret fuarına ziyaretiniz için ücretsiz biletinizi ayırtın. Bunun için, aşağıdaki butona tıklayın ve çevrimiçi kayıt numarası 1810371873'ü kullanarak kayıt olun.

SPC IPC Drives'daki ürün yeniliklerimiz

Phoenix Contact, Nesnelerin İnterneti (IoT) çağında otomasyon ve dijitalleştirme alanında hem kalite hem güvenlik bakımından etkileyici olan kapsamlı bir ürün ve çözümler portföyü sunuyor. Size bir fikir vermek için, bunlardan seçilmiş bazı örnekleri aşağıda tanıtmak istiyoruz.

Yeni BLUEMARK ID generation ile, endüstriyel tanımlama için Komple çözümü deneyin. Çevre dostu UV LED teknolojisini kullanan bu cihazlar 1350'den fazla farklı markalama malzemesini işler. BLUEMARK ID COLOR, aynı zamanda ilk kez renkli markalama sağlar. Dokunmatik ekranı sayesinde yazıcının kullanımı sezgiseldir. Açık menü yapısı, "nasıl yapılır" videolarından otomatik malzeme tanımaya kadar pek çok ilave destek sunar.

PROJECT COMPLETE planlama ve markalama yazılımı, kontrol panonuzu tasarlarken size tam destek verir. Tüm popüler CAE programları için sağlanan arayüzlerle, elektrik planlarınızı tek fare tıklamasıyla indirin. Yazılım, klemens dizinizi tasarlamanızla ve uygun markalamayı oluşturmanızla ilgili adımların pek çoğunu otomatikleştirir. Daha sonra komple montajlı ürününüzü doğrudan çevrim-içi olarak sipariş edin. Bu şekilde, PROJECT complete, kumanda panosu imalatında dijital arayüzünüz olacaktır.

Güvenli motor yol verici teknolojisini yeniden keşfedin. Yeni CONTRACTRON pro sürümü, PL e'ye göre güvenlik değerlendirme ve grup kapatma işleviyle kolay güvenlik entegrasyonu sunar.

Ayrı ayrı potansiyel dağıtımı için yeni PTFIX sistemi, Push-in teknolojisinde değişen kutup sayıları ve montaj tiplerinde, onbir renk seçeneğiyle 1,5 ila 4 mm² kesitlerle bağlanmaya hazır bloklardan oluşur. 18 temas noktalı bu bloklar gerektiği şekilde birleştirilerek DIN rayları üzerine veya doğrudan monte edilebilir ya da yapıştırıcıyla takılabilir. Çevrim-içi konfigüratörü kullanarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz - ve bunu fiyatlandırma bilgisi ve hızlı sipariş seçenekleriyle yapabilirsiniz.

Minyatürleştirme trendi, ağ kablolama alanında da kesintisiz devam etmektedir. Yeni kompakt M8 konnektörleri, en küçük cihazlara Ethernet ve PROFINET sağlamakta ve M12 konnektörlere nazaran %30'a kadar yer tasarrufları sunmaktadır. Simetrik olarak düzenlenen kontaklar güvenli veri iletimi sağlar. Saha cihazlarına, Power over Ethernet yoluyla eşzamanlı olarak güç sağlanır.

Akıllı üretim sistemlerinin gittikçe artan ağ entegrasyonu nedeniyle kablo bağlantılarının sayısı artmaktadır. Bu durumun çözümü modüler endüstriyel konnektörlerdir. HEAVYCON modular ile; güç, sinyal, veri ve basınçlı hava kontak ara parçalarını bir muhafaza içinde esnek şekilde birleştirebilirsiniz. Yeni çevrimiçi konfigüratör, özel konnektörünüzü tasarlamak ve sipariş etmek için ideal destek sağlar.

DIN VDE 0100-443 ve DIN VDE 0100-534 standartları, alçak gerilimli sistemlerde ne zaman aşırı gerilim korumasına ihtiyaç duyulduğunu ve bunun nereye ve nasıl monte edilmesi gerektiğini belirtir. Her iki standardın revize edilmiş sürümü 1 Ekim 2016'dan beri yürürlüktedir. İmalat için geçiş süresi başlamış olup planlar ve uygulama 14 Aralık 2018'de bitecektir. Standımıza uğrayın ve diğer faydalı seçeneklerle birlikte binaların korunması için zorunlu seçenekler hakkında daha fazla bilgi alın.

Basit, yerden kazandıran potansiyel dağılımı için ideal: PTCB tek kanallı elektronik devre kesici, CLIPLINE complete klemens sistemine bağlanabilir. Çok küçük bir toplam genişlikle 1 Amper'den 8 Amper'e kadar ayar aralığı sunar. Diğer ürün sürümlerini SPS için tam zamanında tanıtacağız. Standımıza uğrayın ve 6 mm toplam genişliğe sahip çok amaçlı cihaz devre kesicisi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Güç kaynağı sisteminizi doğru elektronik devre kesicilerle koruyun. Ürün gamımızda uygulamanız için doğru ürünü kolayca bulabilirsiniz. Aynı zamanda işletmeye alma sırasında en kolay kullanımın avantajından yararlanın.

Phoenix Contact, İnce Adım serisi karttan-karta konnektörlerle ilk defa sinyal ve veri iletimi için ekranlı ve ekransız çözümler sağlıyor. Bu seri, kompakt 0,8 ve 1,27 mm adımlarda farklı tasarımlara, toplam yüksekliklere ve kutup sayılarına sahip özel PCB yönelimlerini gerçekleştirmenizi mümkün kılar.

M17-M40 PRO serisi yuvarlak konnektörler, sinyal ve güç iletimi için üniform çözümler sunar. Özel Lock45 hızlı kilitleme sistemi sayesinde, cihazınızı hızlı ve güvenli şekilde bağlayabilirsiniz. Üreticiye-özel olmayan bağlantı uyumluluğu, standart ve hızlı kilitleme sistemleri için çok fonksiyonlu çözümleri gerçekleştirmenizi mümkün kılar.

Modüler ICS serisi elektronik boş kutular geleceğin IoT cihazları için temel teşkil etmektedir: RJ45, USB, D-SUB gibi standartlaştırılmış bağlantılar ve bütünleyici komponentler olarak anten soketleri ile, bağlantı teknolojisinde bu eşsiz modülerliğin avantajından yararlanın. Ayrıca, kademeli boyutlar ve opsiyonel DIN ray konnektörleri ile bir muhafaza sisteminin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

SPS IPC Drives'a ziyaretiniz için ipuçları

20 yıllık fuar deneyimimize dayanan ziyaretinize özel ipuçlarını burada bulacaksınız

Nürnberg Fuar Merkezi'ne araba, tren, uçak veya toplu taşıma araçları ile kolayca ve hızlı bir şekilde ulaşılabilir. U-Bahn (metro) U1 ve U11 hatları (Langwasser Süd istikameti) ana tren istasyonundan sizi doğrudan Fuar Merkezine ulaştırır. Ana tren istasyonundan fuara giden yolculuk süresi sadece sekiz dakikadır.

Navigasyon sisteminize Nuremberg (Nürnberg) girin. Avrupa'daki en modern trafik ve park yönlendirme sistemlerinden biri sizi hedefinize yönlendirir. Güncel trafik durumuna dinamik olarak uyarlanmış olarak, sizi Sergi Merkezi çevresindeki yaklaşık 14.000 park alanından birine yönlendirir.

Fuar Merkezi yakınındaki otellere olan talep SPS IPC Drives sırasında yüksektir. Eğer biraz daha uzakta bir yer arıyorsanız, Nürnberg kenti ve yakın çevresinde mükemmel bir konaklama olanağı sunuyoruz. Göz atmaya değer: çevredeki topluluklar fuarda geçen yorgun bir günün ardından rahatlayabileceğiniz misafirhaneler ve ilginç konaklama seçenekleri sunuyor.

SPS IPC Drives 2018 için ticaret fuarı bilgisi

Sizinle buluşmak için sabırsızlanıyoruz. 2018'de Nürnberg'deki elektriksel otomasyonun öncü fuarında Phoenix Contact'ı ziyaret edin.

 • 27 - 29 Kasım, 2018
 • Salon 9, Stand 310
AdresZiyaret saatleri
NürnbergMesse
Messezentrum 1
90471 Nürnberg
Salı 9:00 - 18:00
Çarşamba 9:00 - 18:00
Perşembe 9:00 - 17:00

Nürnberg fuar kenti hakkında daha fazla bilgi; fuar programı, katılımcılar, konaklama, biletler, turlar ve çok daha fazlası için SPS IPC Sürücüleri web sitesini ziyaret edin.

SPS IPC Drives 2017'ya bakış

Phoenix Contact fuar standı 2017  

SPS 2017'da Phoenix Contact

Phoenix Contact 2017 fuarının başarılı olduğunu bildirmekten memnuniyet duyar.

SPS IPC Drives 2017'de, 130,000 m²'lik fuar alanında 70.264 ziyaretçi ve 1.675 katılımcı kayıtlara geçti.

Ziyaretçiler, dijital otomasyonun gelecek-odaklı temalarına özel bir ilgi gösterdi. Bu temelde, katılımcılar ve ziyaretçiler yönümüzün ne olduğu, bizi neyin beklediği, gelecek için bugün uygulamaların nasıl tasarlanması gerektiği gibi sorulara değindiler.

Phoenix Contact, yenilikçi ürün ve çözümleri ile zaten bazı cevaplar üretmiştir: endüstriyel haberleşme çözümlerimiz, elektronik devre kesiciler, makine imalatı için istikrarlı WLAN, açık kontrol platformu için yeni teknoloji ve endüstriyel bulut çözümleriyle, dijitalleşen endüstriye giden yolu izliyoruz.

SPS IPC Drives nedir?

SPS IPC Drives Avrupa'nın elektriksel otomasyonda öncü fuarıdır. Nürnberg'de otomasyon ihtiyaçlarınıza yönelik doğru çözümleri aramanız için mükemmel bir platform bulacaksınız. Diğer şeyler arasında, aşağıdaki alanlarda ürün ve hizmetler de sunulmaktadır:

 • Kontrol teknolojisi
 • IPC'ler
 • Elektriksel sürücü teknolojisi
 • İşletim ve izleme
 • Endüstriyel haberleşme
 • İmalatta yazılım ve BT
 • Arayüz teknolojisi
 • Mekanik altyapı
 • Sensörler

Bizi ziyaret edin: kişisel taleplerinize yönelik konuları bulmanızda size yardımcı olacağız. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; Salon 9'daki standımızda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

SPS IPC Drives'ta Phoenix Contact

Phoenix Contact fuar standı 1993  

SPS IPC Drives 1993'te Phoenix Contact

Phoenix Contact bu fuara ilk kez 1993'te katıldı. O dönemde 156 katılımcı ve 4,923 ziyaretçi vardı. 1996 yılına kadar SPS IPC Drives Sindelfingen'de düzenlendi ve 1997'den sonra Nürnberg'e taşındı.

Son 25 yıl boyunca Phoenix Contact otomasyon teknolojisindeki yeniliklerini sergilemek için Nürnberg fuarında her yıl yer aldı. Phoenix Contact'ın 1993'te katıldığı bu fuarların başlığı şudur: Programlanabilir Lojik Kontrol Cihazları, Endüstriyel PC'ler ve Elektrik Sürücü Teknolojisi için Uluslararası Uzman İhtisas Fuarı ve Konferansı

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Standımız

Fuar standımızın haritasını indirin ve ziyaretinizde kullanın.

Standımız
Haritayı aç [PDF, English, 51 KB]

Tarihi kaydet

Fuar tarihini kişisel takviminize ekleyin.

Tarihi kaydet
Tarihi kaydet

Daha Fazla Bilgi

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat