electronica 2020

electronica 2020 –
Elektronikte dünyanın en önemli ticaret fuarı ve konferansı

Phoenix Contact'ı, elektronikte dünyanın en önemli ticaret fuarında ziyaret edin

10 - 13 Kasım 2020 tarihleri arasında Münih'te

Münih'te yapılan electronica 2018'deki Salon B3'te bulunan standımızı ve Salon A2'deki şube standımızı ziyaret eden herkese çok teşekkür ederiz.  

Phoenix Contact'ın en iyi dilekleri - daha akıllı dünyaya giden yolda bağlantı teknolojisi, elektronik ve otomasyon alanlarında yaratıcı çözümlerin ana ortağı.

Bir sonraki fuar olan electronica 2020, 10 – 13 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek. Şimdiden bu tarihi bir kenara yazın ve fuarı ziyaret için önceden rezervasyon yaparak ücretsiz uçak bileti hakkı kazanın.

electronica 2018 hakkında

electronica 2018  

electronica 2018

Phoenix Contact 2018 fuarının başarılı olduğunu bildirmekten memnuniyet duyar. Şimdiye kadar yapılan electronica fuarlarının en büyüğünde, üç günlük fuar boyunca 80,000'i aşkın ziyaretçinin katılımı gerçekleşti. Ziyaretçileri 50'yi aşkın ülkeden üç bin yüz fuar katılımcısı karşıladı.

electronica 2018'deki sıradışı yeniliklerimiz

electronica 2018'de Phoenix Contact, çeşitli ürün ve çözümler tanıtacak. Bu ticaret fuarı başlamadan önce bunları size kısaca tanıtmak isteriz.

PTFIX, bireysel ihtiyaçlara uyarlanan cihazlarda potansiyel dağıtım çözümleri için kullanılan yeni sistemdir. Sistem; çok farklı renklerde, kutup sayılarında ve montaj tiplerinde Push-in teknolojili bağlantıya hazır bloklardan ibarettir. 18 adede kadar bağlantı noktasına sahip bloklar herhangi bir şekilde birleştirilebilir ve DIN rayları üzerine veya doğrudan monte edilebilir - ve hatta düz yüzeyler üzerine yapıştırılabilirler. Konfigüratör, arzu ettiğiniz kombinasyonu seçmenizde size destek sağlar. Çevrim-içi fiyatlandırma ve hızlı sipariş seçeneği dahil

Sahada güvenli ve rahat hızlı kilitleme sistemine sahip yeni IPD geçmeli montaj sisteminin panel geçişleriyle kolay cihaz bağlantısı. Push-in bağlantı zamandan kazandıran montaj sağlar. Yeni IPD geçmeli montaj sistemiyle kolay cihaz bağlantısı deneyimini yaşayın. Sahada hızlı kilitleme sistemiyle rahat ve emniyetli şekilde monte edin. Ayrıca, Push-in bağlantı sistemi, kablaj robotlarıyla otomatik kablo bağlantısını mümkün kılar. Dolayısıyla, IPD panel geçişler, aydınlatma uygulamaları için idealdir.

Sinyaller, veriler ve güç, bir endüstriyel tesiste ana elektrik iletim tipleridir. Kompakt ve güçlü M12 konnektörleri bu ortam için ideal şekilde uygundur. Sinyal ve veri uygulamaları için endüstri standardı olarak belirlenmiş olup, aynı zamanda boyutları giderek daha da küçülen cihazlarda güç iletimi için gittikçe daha çok kullanılmaktadırlar. M12 POWER, kompakt tasarımda maksimum güç sunar.

PROJECT complete ile, klemens dizinizi yapılandırabilir ve daha sonra ilgili işaretlemeleri kolayca yaratabilirsiniz. Yazılım, proses boyunca ideal destek sağlar ve birçok görevi otomatikleştirir. CAE konfigürasyonundan bitmiş ürünün montajına kadar tüm proses adımlarını mükemmel şekilde dijital ağa bağlama deneyimini yaşayın.

Phoenix Contact MARKALAMA sistemi ile daha önce hiç olmadığı kadar kolay şekilde markalama çözümleri yaratın. THERMOMARK ROLLMASTER rulo yazıcı, özellikle elektronik komponentleri markalamak için çok uygundur. Büyük hacimlerde malzemeyi hızlı bir şekilde işler. Yeni BLUEMARK ID baskı sistemi maksimum esneklik sağlar: çevre dostu UV LED teknolojisini kullanarak, 1350'den fazla farklı markalama malzemesini markalar - üstelik renkli olarak.

Güçlü, SIL3-onaylı QUINT POWER güç kaynağı – aynı zamanda Ex bölgesi için. PROFINET, EtherNet/IP, EtherCAT için entegre arayüzlü veya mevcut ağınız için USB'li yeni QUINT DC UPS.

Güç kaynağı sisteminiz için komple elektronik cihaz devre kesiciler serisi. Tek ve çok kanallı ürünlerle sistem durumlarınızın mükemmel kontrolü.

Yüksek Güçlü Şarj (HPC) deneyimini electronica'da canlı olarak yaşayın. Bu yeni teknolojiyle, elektrikli aracınızı sadece üç - beş dakika içinde 100 km için şarj edebilirsiniz. Bunu mümkün kılan, şarj istasyonlarının 500.000 Watt'a kadar çıkmasına izin veren akıllı soğutma sistemidir.

electronica'da, 2019 Alman Tasarım Ödülü'nü kazanan yeni AC şarj kablolarımızın mükemmel tasarımını ilk elden görebilirsiniz. Şarj kablolarımız, yüksek seviyede işlevsel tasarımı, rahatlık hissi ve son teknoloji tasarım dili nedeniyle jürinin beğenisini kazanmayı başardı.

electronica ticaret fuarı nedir?

electronica, elektronik alanında komponent, sistem ve uygulamaların sergilendiği dünyanın en önemli ticaret fuarıdır. Fuar, iki yılda bir Münih'te yapılmaktadır. Elektronik sektöründen herkesi ilgilendiren teknolojiler, ürünler ve çözümler bu ticaret fuarında tanıtılacak. Bu yılın electronica'sı, elektronik endüstrisindeki mevcut gelişmeleri tanıtıyor ve bunu trendlere yönelik bir içgörüyle tamamlıyor.

Bu yıl electronica ziyaretçi ve katılımcılarının sayısı, bir kez daha önceki yılların sayısını aşacak ve ilk defa SEMICON Europa etkinliğiyle birlikte yapılacak. 450'den fazla katılımcıyla, esnek hibrid elektronik, akıllı üretim, güç elektroniği ve tıbbi mühendislik alanlarında endüstri ve araştırma için Avrupa'nın en önemli ticaret fuarıdır.

İlave olarak, elektronikte dünyanın en önemli ticaret fuarına, aynı zamanda hem elektrikle ilgili üretim alanlarına hem de elektronik uygulamaları, sistemleri ve komponentleri üzerine odaklanan Hindistan, Asya ve Çin'deki en önemli bölgesel ticaret fuarları eşlik ediyor.

Münih'teki ticaret fuarı, hem bir dizi tema-odaklı forum hem de Otomotiv ve Kablosuz gibi konuları kapsayan beş konferans sunuyor. Daha fazla bilgiyi electronica'nın ilgili sayfalarında bulabilirsiniz.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Tarihi kaydet

Fuar tarihini kişisel takviminize ekleyin.

Tarihi kaydet
Tarihi kaydet

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat