Hannover Messe 2018

Hannover Messe 2019

01 Nisan - 5 Nisan 2019'da Hanover'de
Salon 9, Stand F40

Hannover Messe 2019'de misafirimiz olun

Hannover Messe'de (HM) Phoenix Contact'a hoşgeldiniz. Dünyanın lider endüstriyel ticaret fuarı için bu yılın teması, "Endüstri Öncülerinin Kalesi"dir.

1 - 5 Nisan 2019 tarihlerinde bağlantı teknolojisi, elektronik ve otomasyon alanlarında yaratıcı çözümler tanıtıyor olacağız. Phoenix Contact'ı, Hannover Messe'de üzerinde durulan altı önemli konudan biri olan Entegre Otomasyon ve Hareketli Sürücü Sistemleri (IAMD) lider ticaret fuarında Salon 9, Stand F40'da bulacaksınız. Bu lider ticaret fuarı, Endüstri 4.0 teknolojisi için küresel bağlantı noktasıdır.

Geleceğe yönelik çok çeşitli ürünler, çözümler, hizmetler ve uzman desteği sağlayan Phoenix Contact, akıllı bir dünyaya giden yolda başvuracağınız rehberdir.

Sadece aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve kişisel tam etkinlik biletinizi almak için oturum açarak Hannover Messe 2019 için ücretsiz biletinizi edinin.

Hannover Messe'de sunduğumuz yenilikler ve ilgi odakları

YENİLİKLER 2019  

YENİLİKLER 2019

Uygulamalarınızı tamamlayan geniş çeşitliliğe sahip yenilikçi ürünlerimizi, çözümlerimizi, yazılım ve hizmetlerimizi deneyimleyin. Kumanda panosu imalatı için yenilikçi çözümlerimizi ve dijital verilerden yararlanarak iş yükünüzü büyük ölçüde nasıl azaltabileceğinizi keşfedin.

Otomasyon için dijital pazarımızın avantajlarından yararlanın. Uygulamalarınıza yönelik yenilikçi çözümleri indirmek için PLCnext Store mağaza avantajımızdan yararlanın. Aynı zamanda kendi uygulamalarınızı da Mağazaya yükleyebilir ve yeni dijital iş modelleri geliştirebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ilham alın ve yenilikler dünyasını keşfedin.

Stand haritası

Hannover Messe 2019da Phoenix Contact

HM 19'daki Phoenix Contact standı

Salon 9, Stand F40'ta ticaret fuarı görünümümüz hakkında daha fazlasını keşfedin. Hannover Messe'de sunacağımız konuları gözden geçirin. Stand yerleşim planımız, yolunuzu çabucak bulmanıza yardımcı olacaktır.

Partner ülke İsveç

Stefan Nordenfors, Managing Director Phoenix Contact Sweden

Stefan Nordenfors, Managing Director Phoenix Contact Sweden

Her yıl olduğu gibi, bu yılın Hannover Messe fuarı da bir partner ülkeye odaklanmaktadır. 2018 endüstri fuarının partner ülkesi olarak Meksika ile birlikte, bu yılın ticaret fuarına İsveç eşlik edecek. Bu defa İsveç üzerine odaklanmanın amacı, işbirliğini, yenilikçiliği ve dijital dönüşümü güçlendirmektir.

Phoenix Contact, 1963'ten beri İsveç'te faaliyet göstermektedir ve Stockholm İsveç bölgesindeki Huddinge'de bulunmaktadır. 1981'de kurulmuş olan bağlı ofisimizde 60 personel çalışmaktadır. İlave lokasyonlar, Malmö ve Gothenburg'tadır.

Hannover Messe hakkında ticaret fuarı bilgileri

Fuarda yolunuzu ve Salon 9'daki Phoenix Contact'ı biraz daha hızlı bulmanıza yardımcı olmak için, Hannover Messe'nin yerleşim düzeni haritası sunulmuştur.

Ticaret fuarıyla ilgili diğer tüm bilgileri - açılış saatleri, otobüs veya trenle varış, Hannover'deki oteller ve diğer konaklama imkânları - resmi Hannover Messe web sitesinde bulabilirsiniz.

Ayrıca, ticaret fuarı ziyaretinize en iyi şekilde hazırlandığınızdan emin olmak için akıllı telefonunuza Hannover Messe uygulamasını kurmanızı tavsiye ederiz. Bu uygulama size bir bakışta ticaret fuarıyla ilgili tüm bilgileri sunacaktır.

Hannover Messe 2018'ye geriye dönük bakış

Hannover Messe 2018, dünya çapında 5.000 ziyaretçi ve 210.000 katılımcıyı çekti. Bu ziyaretçilerin yüzde 30'u uluslararası ticaret profesyonelleriydi. Ziyaretçiler, Endüstri 4.0, elektromobilite, geleceğe yönelik enerji sistemleri ve çözümler gibi konulara özellikle ilgi gösterdi.

Phoenix Contact, yenilikçi ürün ve çözümleri ile zaten bazı cevaplar üretmiştir: endüstriyel haberleşme çözümlerimiz, elektronik devre kesiciler, makine imalatı için istikrarlı WLAN, açık kontrol platformu için yeni teknoloji ve endüstriyel bulut çözümleriyle, dijitalleşen endüstriye giden yolu izliyoruz.

Hannover Messe nedir?

Dünyanın en büyük endüstriyel ticaret fuarında Phoenix Contact.  

Dünyanın en büyük endüstriyel ticaret fuarında Phoenix Contact.

Hannover Messe (HM), uluslararası endüstri için en önemli ticaret fuarıdır. Modern endüstrinin önemli konularına ilişkin birçok önde gelen ticaret fuarını baz almaktadır:

  • Entegre Otomasyon, Motion & Drives: entegre otomasyon, endüstriyel IT, sürücü ve sıvı teknolojisi için lider ticaret fuarı
  • Dijital Fabrika: Entegre süreçler ve IT çözümleri için uluslararası lider ticaret fuarı
  • Enerji: Entegre enerji sistemleri ve mobilite için uluslararası lider ticaret fuarı
  • Endüstriyel Besleme: Tedarikçi çözümleri ve hafif inşaat sektörü için uluslararası lider ticaret fuarı
  • Araştırma ve Teknoloji: Araştırma, geliştirme ve teknoloji transferi için uluslararası lider ticaret fuarı

Önde gelen fuarlar çeşitli teknolojilere ve uygulama alanlarına yöneliktir. 2018'de, önde gelen ticaret fuarları olan Endüstriyel Otomasyon ve MDA yeni, yıllık bir etkinlik oluşturmak için birleşti - Entegre Otomasyon ve Hareketli Sürücü Sistemleri (IAMD). IAMD, endüstriyel otomasyon, BT, sürücü ve akışkan teknolojisinin tüm yelpazesini kapsamaktadır. Bu, şirketlere akıllı üretim süreçleri için çözümler sunacak bir platform sağlamaktadır. Akıllı fabrikaları gerçeğe dönüştürmektedir. Phoenix Contact yeni ticaret fuarında Salon 9'da temsil edilmektedir.

Hannover Messe'de Phoenix Contact

Phoenix Contact fuar standı  

HM 2018'de Phoenix Contact fuar standı

Phoenix Contact, fiziksel yakınlığından öte endüstriyel fuar ile özel bir bağlantıya sahiptir. Blomberg merkezli şirket 65 yıldır teknolojik yenilikleriyle Hannover Messe'de yer almaktadır.

Phoenix Contact, Siemens ve Rittal ile birlikte Hannover Messe'deki en büyük katılımcılardan biridir. Uzmanlarımız size otomasyon ve elektrik mühendisliği konularında en yeni bilgileri sağlayacaktır. Endüstri 4.0 çağında size geleceğe hazır çözümler sunacağız. Yaklaşık 100 yıllık deneyime sahip Phoenix Contact yarının akıllı üretimi üzerinde çalışmaktadır.

Hannover Messe’de 60 yıldır sunduğumuz yenilikler

1960 yılında Phoenix Contact fuar standı  

1960 yılında Phoenix Contact fuar standı

Phoenix Contact ve Hannover Messe: uzun bir dostluk

Phoenix Contact, 1953'ten beri teknolojik yeniliklerle Hannover Messe'de temsil edilmektedir.

Dünyanın en büyük fuarı yılın en önemli yeniliklerini sergiliyor: yeni ürünler ilk kez burada halka tanıtılıyor.

Şirket, ticaret fuarının 65 yılında çok özel olayları yaşadı:

Obama Hannover Messede Phoenix Contactı ziyaret ediyor  

Obama Hannover Messe'de Phoenix Contact'ı ziyaret ediyor

Hannover Messe Obama ziyareti: Şansölye ve Başkan ile geleceğe bakış

ABD, 2016 Hannover Messe'nin partner ülkesiydi. Dönemin ABD Başkanı Barack Obama Hanover'i ziyaret etmek için bu fırsatı değerlendirdi. Şansölye Angela Merkel ile yapılan geleneksel fuar turu sırasında, olağanüstü teknolojik yenilikler gösterildi.

Bu vesileyle Frank Stührenberg ve Jack Nehlig, Phoenix Contact standında yeni E-mobilite hızlı şarj konnektörünü tanıttılar. Özel bir yenilik: “Geriye Dönüş” film serisinden DeLorean DMC-12 spor otomobili, hızlı şarj teknolojisini örneklemek amacıyla yeniden elden geçirildi. Başkan Obama sadece yenilikçi şarj teknolojisi konusunda hevesli olmakla kalmadı. Ayrıca, film bilgisiyle Şansölye ve Phoenix Contact CEO'su Frank Stührenberg'i etkiledi.

Hannover Messe'nin tarihi

Hannover Messe tarihinin 70 yılı aşkın deneyimini yaşayın.

Dünyanın en büyük endüstriyel ticaret fuarının ilan ettiği slogan "Gelenek ve İnovasyon"dur. 1947'de Alman şirketi Deutsche Messe- und Ausstellungs-AG, Hannover-Laatzen'in bayrağı altında "Hannover İhracat Fuarı 1947" olarak kuruldu. İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra, yeni endüstriyel ticaret fuarının amacı eski GDR'daki Leipzig Ticaret Fuarıyla birlikte çokseslilik sağlamak ve Batı Almanya'nın yenilikçi gücünü vurgulamaktı.

Uluslararası temaslara uygun mekan olarak Hannover Messe misafirlerin ilgisini çekti. 1950'lerin başlarında, on farklı ülkeden katılımcı vardı, bunlardan biri ABD idi. Yıllar geçtikçe ticaret fuarı giderek uluslararası hale geldi. Hannover Messe'nin ilk partner ülkesi 1980 yılında Brezilya oldu. O zamandan beri farklı ülke şirketleri her yıl ürünlerini sunmaya devam etti.

Bu önde gelen ticaret fuarı günümüzde teknolojik gelişmelerin barometresidir. Fuar şu anda Nesnelerin İnterneti, endüstriyel dijitalleşme, robotik ve yenilenebilir enerjiler gibi konular tarafından sürüklenmektedir. Gelecek birkaç yıl içinde Endüstri 4.0'a yönelik çok sayıda yenilik - dijital endüstri devrimi - tanıtılacak ve doğal olarak Hannover Messe'de (HM) görücüye çıkacaktır.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Sosyal medya @ #HM19

Ticari fuardaki hiçbir haberi kaçırmayın ve sosyal medya üzerinden canlı yayın yapın.

Sosyal medya @ #HM19
Sosyal medya @ #HM19

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat