Phoenix Contacttan 2018 Yenilikleri

YENİLİKLER 2018

Akıllı bir dünya için yaratıcı çözümler

Roland Bent, CTO Phoenix Contact

Roland Bent, CTO Phoenix Contact

"Dijitalleşme nedeniyle köklü değişiklikler yaşıyoruz. Bunun karşısında sadece fırsatları kavrayanlar ve yeni ufukları keşfedenler başarılı olacak.

Dijitalleşmenin kalbi iş süreçlerinin, sistemlerin, bileşenlerin, her şeyin ve insanın akıllı şekilde ağa entegre olmasıdır. Bu ağ entegrasyonu, verimlilik ve üretkenlik artışı için muazzam bir potansiyele sahip yeni, kendini kontrol ve optimize eden sistemler yaratır.

Phoenix Contact şirket içi uygulamalarda bu potansiyeli zaten kullanmaktadır. Bu çalışmadan edindiğimiz deneyimlere dayanarak, dijitalleşme yolunda sizi destekleyecek yeni ürünler ve çözümler geliştiriyoruz.

Yenilikler 2018 broşürümüz, akıllı konnektörlerden dijital gelecek için kontrol platformumuza ve kolay bulut erişimine kadar size bazı örnekler sunmaktadır."

İnovasyonlar hakkında daha fazla bilgi

Mühendislerimiz sürekli yeni ürünler geliştirmektedir – bu yıl farklı değildir. Aşağıdaki bağlantıları takip ederek 120'dan fazla inovasyonu keşfedin:

Yeni teknolojiler – yeni olanaklar

Dijital geleceğe yönelik yeni çözümler, yeni teknolojilerin potansiyeli ve gereksinimleriniz arasında bir uzlaşmaya varılması gereken alanda doğar.

Tabletinizde inovasyonlar

PHOENIX CONTACT Magazin uygulaması

2018'nın yeni ürünlerini PHOENIX CONTACT magazine uygulamasıyla tabletinizde interaktif olarak keşfedin.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat