Herşey mükemmel kontrol panosu için

Herşey mükemmel kontrol panosu için

Montaj alanında uzman partneriniz Phoenix Contact mükemmel tasarlanmış kontrol panosu için tüm ürünleri tek kaynaktan sağlamaktadır.

Mükemmel tasarlanmış kontrol panosu sadece müşterileri etkilemenin bir yolu değildir. Uygun montaj malzemeleri değerli alandan tasarrufu sağlar, optimum kablo çekimi kablaj süresini kısaltır ve akıllı aksesuarlar montaj ve kablolamayı kullanışlı hale getirir.

Kontrol panolarına yönelik portföyümüze genel bakış

Tek kaynaktan tüm ürünleri sağlıyoruz: kullanışlı pano kablo geçişleri, vidalı bağlantılar, kablo koruma sistemleri ve kablo kanallarından kablo bağları ve etiketler gibi en küçük komponentlere kadar. Misyonumuz doğru işlevleri ve her ayrıntıda yüksek kaliteyi sağlamaktır.

Uygun montaj ekipmanlarıyla şalt ekipmanlarını ile kontrol panolarını oluşturun, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın. DIN rayları ve durdurucular pano içindeki elektriksel bağlantı elemanları ve komponentlerin güvenli bağlantısını sağlar.

Montaj aksesuarları tüm sınırlı alanın verimli kullanımını sağlar ve kapak profilleri güvenilir dokunma emniyeti sağlar.

Kontrol panonuza düzen getirin. Yenilikçi CGS kablo kılavuz sistemi kontrol panosunun kapısına zaman kazandıran ve bakım dostu bağlantı sağlar.

Geniş bir kablo kanalı serisi kullanıcılara kontrol panosu için esnek ve yapılandırılmış bir kablo montajı sağlar. Alet kullanmadan ayrılabilen bölmeler montajı basitleştirir. Kablo koruma hortumları iletken ve kabloları kontrol panosuna geçişte korur.

CES modüler kablo geçiş sistemiyle kabloları kontrol panosuna açık, belirgin ve sistematik şekilde çekerken yer de kazanırsınız. Kolayca kombine edilebilen kablo kılıflarıyla montajlı ve montajsız kabloları hızlı ve esnek şekilde değiştirebilirsiniz.

CES Multigates ile tek diyafram plakası kullanarak 37 montajsız kabloyu kontrol panosuna kesintisiz şekilde çekebilirsiniz. Çeşitli ölçülerde koni şeklindeki kablo kılıflarını kişiselleştirerek boyutsal ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Potansiyel dağıtıcılar kontrol ve çalışma geriliminin dağıtım ve kontrolünü basitleştirir. Farklı potansiyel seviyeleri ve bağlantı klemensleri esnek kullanım sağlar.

Kompakt PTFIX dağıtım blokları hızlı ve kolay monte edilebilir, anında kullanılabilir ve gerektiği gibi genişletilebilir. Bu size farklı potansiyelleri pano içinde açık biçimde dağıtmanızı ve yer kazancı elde etmenizi sağlar. Hassas analog sinyallerin EMC ekranlaması ürünlerimizle kolay ve güvenli şekilde gerçekleştirilebilir.

Farklı şekilde fişlerle birlikte yeni EO soketleri kontrol panosu ve sistem üretiminde uluslararası kullanım için tasarlanmıştır.

LED göstergeler, anahtarlar, sigortalar veya devre kesiciler gibi ilave fonksiyonlar uygulama olanaklarını genişletmektedir. Geniş ürün gamımız içinde kontrol panonuz için doğru soketi bulacaksınız.

PLD pano ışıkları alt bölgelerde bile optimum aydınlatma sağlar ve alet kullanmadan çok hızlı monte edilir.

İki performans sınıfı ve oldukça esnek portföy ile özel ihtiyaçlarınıza uyarlanmış ışıklar seçebilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında

Aşağıdaki bağlantılar sizi doğrudan ürün alanına götürür.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Hizmet

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat