Kule

Kule

İnovatif anahtar teslim çözümler

Kule sistemlerinizi Phoenix Contact'ın güvenilir ve dayanıklı çözümleriyle donatın.

Geri Rüzgar türbini jeneratörleri

Kategori

Konvertör ve tüm data, sinyal ve güç kablolamasına ek olarak WTG kulesinde aydınlatma veya servis asansörü gibi WTG bakımına yönelik tüm altyapı da yer alır. Ana kontrol sisteminden yarı bağımsız çalışan bu sistemler de izlenmeli ve yerel emniyet standartlarına uygun tasarlanmalıdır.

İster invertör kablolaması, alt kutu elektroniği ister aydınlatma veya izleme sistemleri - Phoenix Contact'ta WTG kulesi için inovatif anahtar teslim çözümler mevcuttur.

Avantajlarınız

  • Bakım gerektirmeyen aydınlatma çözümleriyle bakımı azaltın
  • Bağımsız veya ağa entegre sistemler için emniyet fonksiyonlarıyla fonksiyonel emniyet
  • Akıllı kablolama çözümlerle zaman kazanın

Kablolama

Rüzgar türbini kulesinde kablolama  

Kulede güvenilir kablolama için çözümler

WTG kulesinde kalıcı güvenli kablolama konsepti için birçok çözüm sunuyoruz: sinyali data ve güç iletimi için.

Müşteriye özel montajlı kabloların kullanımıyla montaj süreleri daha da kısalır çünkü kablolar ve konnektörler müşteri gereksinimlerine göre uyarlanabilir.

Aydınlatma

Rüzgar türbini kulesinde aydınlatma  

Aydınlatma çözümleri - düşük bakımlı ve montajı kolay

Phoenix Contact'ın aydınlatma çözümleri bakım gerektirmemeleriyle öne çıkar. Özel fiş teknolojisinin kullanılması sayesinde kule aydınlatması daha hızlı ve herşeyden önemlisi daha kolay bağlanarak elektrik mühendisinin servis ihtiyacını ortadan kaldırır.

Entegre UPS acil durumda yeterli aydınlatmanın olmasını sağlar. Acil ışıklara gerek yoktur çünkü ekonomik LED'ler aküden sorunsuzca beslenebilir.

Servis asansörü

Servis asansörü  

Acil durumda güvenli kesme için emniyet çözümleri

Servis asansörlerinde personel emniyetini sağlamak için acil durumda güvenli kesme sağlayan fonksiyonel emniyetli bağımsız sistemler sunuyoruz.

İzleme fonksiyonlarını gerçekleştiren modüler küçük ölçekli kontrolörleri baz alırlar. Tesis kontrol sistemiyle haberleşme Radioline kablosuz modülleriyle gerçekleşir.

Bağımsız ve ağa entegre alt sistemler için teknoloji

WTG kulesinde de dayanıklı bir teknolojiye ihtiyaç vardır. Yarı bağımsız çalışan servis asansörü gibi alt sistemler Phoenix Contact'ın güvenilir ve dayanıklı çözümleriyle donatılabilir.

Modüler kontrol teknolojisi ve kapsamlı I/O modülü portföyü sistemlerin daha sonra esnek şekilde genişletilmesini sağlar, örneğin besleme için enerji verilerinin toplanması. Aydınlatma söz konusu olduğunda zaman kazandıran ve herşeyden önemlisi basit kablolama esastır.

Bağımsız ve ağa entegre alt sistemler için teknoloji

Kule için sağlam teknoloji - kablolama ve aydınlatmadan servis asansörüne

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Hizmet

Kule aydınlatması için çözümler

Kumanda panosudan komple sistem

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat