Sistem otomasyonu

Sistem otomasyonu

Sistem sürekliliğini arttırın

Sınırsız otomasyon için platformumuzu kullanın.

Phoenix Contact alt uygulamaların yanında rüzgar türbini jeneratörü ve hatta rüzgar çiftliğinin otomasyonunda akıllı çözümler sağlamaktadır. Phoenix Contact'ın kontrol ve yazılım çözümleri, rekabetçi kalmanızı ve dinamik olarak değişen koşullara esnek şekilde yanıt vermenizi sağlar.

Avantajlarınız

  • PLC benzeri gerçek zamanlı performans ve veri kararlılığı, üst seviye diller ve model tabanlı kod
  • Bulut bağlantısı ve mevcut ve gelecekteki haberleşme standartlarının entegrasyonu yoluyla akıllı ağ oluşturma
  • Hızlı uygulama geliştirme: farklı geliştiriciler bağımsız olarak farklı programlama dillerinde çalışabilir

Alt sistemlerin entegrasyonu

Peyzajda rüzgar gülü  

Rüzgar türbini jeneratörleriniz için yüksek süreklilik

Çok çekirdekli işlemci ile kontrol çözümümüzü kullanarak sistem sürekliliğini arttırın.

Örneğin, donanım sistemleri için ayrı bir veri işleme kontrolörünün ortadan kaldırılması sayesinde donanım giderlerinizi azaltın.

Etkin sistem gelişimi

Bilgisayar ekranında PLCnext Engineer  

Model bazlı sistem gelişimi

Rüzgâr türbini jeneratörü Matlab Simulink'te modelleyin ve modüler yazılım platformumuzda Matlab lisansı olmadan hata ayıklama dahil olmak üzere modelinizde tanılama gerçekleştirin.

Bu yazılım platformu, kullanıcılara özel otomasyon modüllerinin ve nesne tabanlı programlamanın yeniden sürekliliği sayesinde mühendislik sürecinizi hızlandırır.

Tutarlı modülerizasyon

Açık kontrol platformumuz olan PLCnext Teknolojisi sayesinde, yüksek seviyeli dillerde geliştirilen uygulamaları tüm sisteminize kolayca entegre edebilirsiniz.

Bireysel modüller çalışma sırasında bile güncellenebilir veya korunabilir. Program dizilerinin hangi çekirdekte ve hangi görevle senkronize edildiğini belirlersiniz.

Sınırsız otomasyon platformu

PLCnext Technology Phoenix Contact'ın yeni, açık kontrol platformunun temelidir. Çözüm, kapsamlı, koordineli bir portföy sunar ve açık kaynaklı yazılım, uygulamalar ve gelecekteki teknolojilerin entegrasyonu sayesinde, operatörün bireysel ihtiyaçlarına kolay ve hızlı şekilde uyum sağlamanın yanı sıra hızlı ve güvenilir mühendislik sağlar. Bulut tabanlı hizmetlere ve veritabanlarına doğrudan bağlantı yoluyla yeni IoT tabanlı iş modelleri uygulayın.

Alt tag  

Sınırsız otomasyon platformu

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat