Atıksu arıtma

Atıksu arıtma

Uygulamanız çözümü belirler

Güvenli ve enerji verimli atıksu arıtma için kapsamlı çözümlere güvenin.

Geri Uygulamalar ve çözümler

Kategori

 • Su girişi kontrolü
  Su girişi kontrolü

  Phoenix Contact yağmur suyu tahliye sistemleri ve atıksu pompaları için çözümlerin yanında motor yönetimi için fonksiyon blokları ve komponentler sunmaktadır.

 • Mekanik ön arıtma
  Mekanik ön arıtma

  Phoenix Contact'ın kontrol ve haberleşme çözümleri mekanik ön arıtmanın düzgün gerçekleşmesini sağlar.

 • Biyolojik arıtma
  Biyolojik arıtma

  Phoenix Contact'ın fonksiyon blokları, enerji sayaçları, ağ komponentleri ve kontrol teknolojisi biyolojik arıtmanın etkin şekilde yapılmasını sağlar.

 • Ikincil sedimantasyon
  Güvenilir sistem işletimi

  Phoenix Contact hareketli veya erişimi zor sistem kısımlarına yönelik kesintisiz ve kablosuz veri iletimi için çözümler sunmaktadır.

 • Tortu temizleme
  Tortu temizleme

  Phoenix Contact enerji verilerinin toplanmasından işletme verilerinin saklanması ve değerlendirmesine kadar tortu temizleme için geniş bir çözüm portföyü sunmaktadır.

 • Su yönetimi için proses kütüphanesi

  Phoenix Contact, Waterworx proses kütüphanesiyle su ve atıksu arıtma endüstrisi ihtiyaçlarına uyarlanmış bir yazılım kütüphanesi sağlamaktadır.

 • Pompa ve motorlar için izleme çözümleri
  Öngörülü Bakım

  Phoenix Contact, sisteminizde Öngörülü Bakım'ın kolay uygulanması için montaja hazır bir kontrol panosu çözümü sunar.

Son yıllarda belediye atıksu arıtma kapsamı oldukça değişmiştir. Şimdiye kadar endüstriyel çevre ortamı temelde yasal zorunluluklarla belirlenmekteydi, ancak atıksu arıtma firmaları artık bazı yeni görevleri de yerine getirmek zorundadır. Bunların bazıları demografik değişim, küresel iklim değişikliğinin etkisi, yenileme ihtiyacı, mikro kirleticilerin yönetimi ve kaynakların ve enerjinin verimli kullanımıdır.

Ayrıca yeni arıtma prosesleri de gelişmektedir; hormon artıklarının kavitasyonu ve atıksu arıtma tesisi yolunda atıksuyun ısıtılması gibi. Bu gereksinimlere sizinle birlikte çözüm sağlıyoruz.

Genel bakış: atıksu arıtma

Genel bakış: atıksu arıtma

Atıksu arıtma için güvenilir çözümler: giriş kontrolü için otomasyon teknolojisinden tortu arıtma için enerji verimli çözümlere.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat