Waterworx - su yönetimi için proses kütüphanesi

Genel bakış

Waterworx yazılım kütüphanesi  

Waterworx yazılım kütüphanesi

  • Waterworx ile Phoenix Contact içme suyu ve atık su arıtma uygulamalarında proses otomasyonu için endüstriye özel bir kütüphane sağlamaktadır.
  • Hazır fonksiyon blokları sayesinde ölçme, kontrol, regülasyon ve sürücü teknolojisinde mühendislik giderlerini asgariye indirin.
  • Güncel ve gelecekteki teknolojilerin gereksinimlerini karşılamak amacıyla proses kütüphanesi sürekli geliştirilmektedir.

Uygulama

Kontrol odasında SCADA görüntüleme  

Genel bir proses için çözümler

Su teknolojileri ve prosedürleri sürekli gelişmekte ve uyarlanmaktadır. Değişen koşullar nedeniyle proses sistemlerinde süreçler sürekli değişmektedir.

Mümkün olan en iyi tedarik ve maliyeti elde etmek amacıyla mevcut sistemlerin optimize edilmesi ve uyarlanması gerekmektedir. Modern ve etkin bir çözümle bu zorluklarla baş edebilirsiniz.

Çözüm

Saha seviyesinden kontrol seviyesine su yönetimi çözümleri  

Sahadan SCADA seviyesine kapsamlı konseptler

Waterworx – su yönetimi için proses kütüphanesi sistemlerinizin mühendisliğinde ön programlı fonksiyon bloklarınının kullanımıyla verimlilik sağlar. Kütüphane içeriği en basit uygulamalar için temel fonksiyonlardan kompleks sürücü, valf ve ölçüm bloklarına ve SCADA sistemi için bağlantı bloklarına kadar uzanır.

PROFIBUS, PROFINET, Modbus gibi teknolojiler yeni ve mevcut saha cihazlarının genel sisteme sorunsuz entegre edilmesini sağlar. Kullanıcı, su endüstrisine yönelik saha cihazı üreticileriyle yakın işbirliği sayesinde saha cihazlarını etkin ve doğrulanmış şekilde entegre edebilir.

Waterworx proses kütüphanesinin sürekli geliştirilmesi sayesinde olası bağlantı sayısı sürekli artmaktadır.

Avantajlarınız

  • Hazır fonksiyon blokları sayesinde programlama için minimum mühendislik giderleri
  • Standart fonksiyon bloklarıyla sistem süreçlerinin kolay ölçüm ve kontrolü
  • Mobil şebekeler, kamusal ağlar, kablosuz sistemler ve kablolu sistemler gibi yaygın uzaktan haberleşme yöntemleri üzerinden proses veri iletimini güvenceye alın.
  • IEC 60870-5-101, -104 ve ODP gibi standart protokoller üzerinden güvenli uzaktan haberleşme

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Referrer:

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat