Yol trafiği

Yol trafiği

Yola güç getiriyoruz

Tüneller, köprüler ve cadde aydınlatması için bütünsel çözümlerden yararlanın.

Geri Uygulamalar ve çözümler

Kategori

 • Cadde aydınlatması
  Cadde aydınlatması

  Phoenix Contact standartlaşmış uzaktan kontrol teknolojisiyle talep bazlı aydınlatma kontrolü için aydınlatma yönetim sistemleri sunmaktadır.

 • Tüneller
  Tüneller

  Phoenix Contact ulaşım altyapısının gerekliliklerini karşılayan akıllı kontrol sistemleriyle tünellerin düzgün işletilmesini sağlamaktadır.

 • Hareketli köprüler
  Hareketli köprüler

  Phoenix Contact hareketli köprülerin izlenmesi, işletilmesi ve fonksiyonel emniyeti için çözümler sunmaktadır.

 • Ulaşım teknolojisinde kablosuz uygulamalar

  Phoenix Contact'un modern ve verimli iletişim ve otomasyon çözümleri, yüksek kapasite düzeyi ile kara ve su yollarının güvenliğini sağlar.

Yol trafiğinde akıllı çözümlerin önemi gittikçe artmaktadır. Gittikçe daha da karmaşıklaşan yapıların ulaşım kapasitesindeki büyük ölçekli artışlar akıllı otomasyon çözümlerine işaret etmektedir. Bunlar kentsel mobilite ve yol kullanıcılarının emniyetine odaklıdır.

Phoenix Contact ulaşım teknolojisi ekipmanları, tünel inşaatı ve diğer ulaşım sistemlerini içeren oldukça gelişmiş projeleri güvenilir mühendislikle desteklemektedir. Ulaşım altyapısı için kapsamlı çözümlerimizi kullanın - kontrol teknolojisinin merkezi, sensör ve aktüatörlerin bağlantısı, aşırı gerilim koruma ve kapsamlı emniyet konsepti.

Genel bakış: Yol trafiği

Genel bakış: Yol trafiği  

Tüneller, köprüler ve cadde aydınlatması için bütünsel çözümler.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat