Cadde aydınlatması

Cadde aydınlatması

Etkin aydınlatma kontrolü

Modern aydınlatma çözümleri yolların ve plazaların çekiciliği ve güvenliğini arttırır.

Geri Yol trafiği

Kategori

Cadde aydınlatmasında mevcut altyapı yeni teknik ve ekonomik zorluklarla karşı karşıyadır. Bunlar caddeların ve plazaların güvenliği ve çekiciliğini arttırmaya odaklıdır. Şehir planlamacıları bu hedeflere ulaşmak için enerji tasarruflu ve düşük bakım gerektiren çözümler kullanır.

Phoenix Contact'ın yenilikçi aydınlatma sistemleri standartlaşmış uzaktan kontrol teknolojisiyle kontrol odasından talep kontrollü aydınlatma sağlamaktadır. Esnek anahtarlama senaryoları etkin anahtarlama sağlar.

Avantajlarınız

  • Kontrol merkezinden tüm istasyonların diyagnostiği ve izlenmesi ile bakım ve enerji maliyetlerinde ciddi düşüş
  • Analiz ve arşivleme için tüm verilerin mobil haberleşme üzerinden kontrol merkezine aktarımı
  • Haberleşme hatasında takvim girişlerini baz alan otomatik aydınlatma kontrolü

Dağıtılmış kontrol ve toplama

Cadde aydınlatma sisteminin kontrolü  

Talep odaklı aydınlatma kontrolü

Cadde aydınlatma sistemlerini etkin şekilde ve herşeyden önce enerji verimliliği sağlayarak kontrol edin.

Otomasyon sistemimiz size standartlaşmış uzaktan kontrol teknolojili bir haberleşme sistemi sağlar. Yalnız gerektiği yer ve zamanda ve aydınlık durumuna göre aydınlatma geçişi.

Koruma

Aşırı gerilim korumada komple çözüm  

Aşırı gerilimlere karşı koruyun

Aşırı gerilimlerden kaynaklanan kesintiler enerji tasarruflu LED cadde ışıklarının tasarruf potansiyellerini düşürür. Aşırı gerilim ve cihaz korumada Phoenix Contact'ın anahtar teslim çözümleriyle bu maliyetleri olabildiğince düşük tutabilirsiniz.

BLOCKTRAB aşırı gerilim koruma cihazları elektirk ekipmanınız için güvenilir koruma sağlar. Lambanın içine veya bağlantı kutusuna kolayca monte edilirler.

Verinin kesintisiz paylaşımı

Kontrol merkezinde veri yönetimi  

Güvenli veri iletimi

Uzak sistemleri izlemek, ölçüm değerlerini analiz etmek ve verileri arşivlemek için tüm istasyonların kontrol merkezine bağlanması gerekir. ODP sunucusu yetkisiz erişime karşı korumalı verinin uzağa taşınmasını sağlar.

Cadde aydınlatma dağıtıcıları ile SCADA sistemleri arasında verinin kesintisiz paylaşımı kablolu veya kablosuz haberleşme ile mümkündür.

M2M haberleşmesi kullanılarak cadde aydınlatmasının etkin aktivasyonu

TC Mobile I/O X300 kontrol ve sinyal cihazı cadde aydınlatma dağıtıcısındaki ışık şeritlerinin aktivasyonunu yapar. Haberleşme ODP/OPC sunucusu üzerinden mobil haberleşme kullanılarak gerçekleşir.

Cadde aydınlatma dağıtıcısındaki güç kontaktörlerinin aktivasyonu gece ayarı, yarı gece ayarı ve yaya geçişinin ayrı aktivasyonunu sağlar. Sinyal cihazı açma ve kapama sürelerini iletir ve kaydeder Haberleşme arızasında cadde aydınlatmasının statik, zaman kontrollü anahtarlanması sağlanır.

Topoloji: cadde aydınlatma kontrolü  

Cadde ışıklarının talep bazlı aktivasyonu

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat