Geçiş bölgeleri

Geçiş bölgeleri

Kesintisiz gemi operasyonları

Sistem durumlarını izlemek ve sinyalleri anahtarlamak için kanıtlanmış çözümlerden yararlanın.

Geri Su kanalları

Kategori

  • Su yollarının durum bazlı bakımı

    Su yollarında sinyalizasyon kuran şirketler ve operatörler hata emniyetli uygulama kontrolü ve kesintisiz çalışmayı sağlama zorluğuyla karşı karşıyadır.

Navigasyon kanallarındaki gemiler birbirlerini her zaman güvenli şekilde geçemez. Sürekliliği yüksek sinyal sistemleri geçiş bölgelerinde düzgün ve kesintisiz operasyon sağlar.

Phoenix Contact'ın çözümleri uzaktan kontrol teknolojisiyle geçiş bölgelerinin sistem durumlarını izler ve uzaktan kontrol teknolojisiyle sinyallerin güvenilir anahtarlanmasını sağlar. Deniz ortamındaki sert koşullar için verimliliği yüksek LED sinyal ışıklarının kullanımı gemi trafiğinin düzgün işlemesini sağlar.

Avantajlarınız

  • Kontrol mühendisliğine entegrasyon için güvenli uzaktan kontrol çözümleri
  • Montaja hazır sistem sayesinde hızlı montaj
  • Prefabrik fonksiyonlar ve örnek projelerle kolay devreye alma

Sinyal verme

Geçiş bölgesinde sinyalizasyon  

Verimli LED sinyal ışıkları

Phoenix Contact ışık sinyalizasyon sistemlerinde kullanım için sürekliliği yüksek LED sinyal ışıkları sunmaktadır. Modüler kontrolörler doğrudan ışıkla haberleşir.

Işıklar kontrol merkezine PROFINET ağıyla bağlıdır, ör: ışık şiddetini kontrol etmek veya bağlantı kesildiğinde nasıl tepki verileceğini belirlemek için. Kullanıcılar kontrol merkezinde geçiş bölgesinin kapsamlı diyagnostik ve durum bilgilerine erişebilir.

Dağıtılmış sinyal sistemleri için uzaktan kontrol teknolojisi

Dağıtılmış sinyal sistemleri için uzaktan kontrol teknolojisi  

Sinyalizasyon sistemleri için modüler kontrol çözümleri

Mobil haberleşme, kablolu ve kablosuz teknoloji veya DSL - Phoenix Contact sistemleriniz için modüler uzaktan kontrol çözümleri sunmaktadır. Çeşitli iletim kanallarının kombine edilmesi sayesinde sistem yapısına en iyi uyum

Hazır programlı fonksiyon bloğu kütüphanelerini kullanarak verileri standart protokollerle dağıtılmış istasyonlardan kontrol odasına taşıyabilirsiniz.

Web tabanlı bakım

Tablet üzerinden web tabanlı bakım  

Uzaktan erişimle her bölgeden bakım

Kontrolörlere entegre web sunucular uygulama verilerinize mobil cihazlardan erişebilmenizi sağlar. Bakım ve devreye alma için HTML bazlı, sisteme özgü görüntüleme yazılımları.

Geçiş bölgelerinin sinyalizasyon sistemlerinin sürekliliği, bakım gerekli olduğunda yapılabildiği için daha şeffaf olmaktadır.

Gemi rotaları için uzaktan kontrol çözümleri

Su yolları uzun mesafeleri kapsar. GSM bazlı kontrol veri paylaşımını standartlaşmış protokollerle yapar. Entegre mobil ağ modemi kontrolörü uzaktan kontrol ve uzaktan bakım için ideal kılar.

Topoloji: gemi rotaları için uzaktan kontrol çözümleri  

Standartlaşmış protokolleri baz alan uzaktan kontrol ve uzaktan bakım çözümleri

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat