Hizmet ve destek

Hizmet ve destek

Kalite tesadüf değildir

“Made by Phoenix Contact”. Bizim için bu her üründe, tartışmada ve tüm çözüm için en iyi kalite demektir.

Sistemlerin işletimi, planlaması, üretimi veya bakımında hizmetlerimiz ihtiyaçlarınıza uygun güvenilir destek sağlamaktadır.

Mühendislik ve kontrol panosu çözümleri

Kontrol panosunun önündeki personel  

Projenizin önemli aşamalarında size eşlik ediyoruz

Endüstri uzmanlarımız projenizin her aşamasında size önerilerde bulunur ve gerektiğinde sisteminizin mühendisliğini de yapar. Phoenix Contact'ın tüm komponentleri bağımsız ve akredite Phoenix Testlab'de kapsamlı şekilde test edilmektedir.

Kontrol panosu çözümleri ilgili standart ve yönetmeliklere göre tasarlanmaktadır. Böylece bitmiş çözüm ürünlerimizin en yüksek gereksinimleri karşıladığından emin olursunuz.

Makine ve sistemlerin emniyet hizmetleri

Kişisel danışmanlık  

Uzmanlarımızın bilgisinden yararlanın

Fonksiyonel emniyet komponentlerine ek olarak teknik ulaşım altyapısının güvenli çalışması için size destek oluyoruz. Ürün ne olursa olsun endüstri uzmanlarımız emniyet yaşam döngüsünü EN 62061 veya EN 13849'e göre planlamanıza ve uygulamanıza yardımcı olur.

Ulaşım teknolojisi sistemlerinde makinelerin planlama ve tasarımı söz konusu olduğunda Avrupa Makine Yönetmeliği 2006/42/EC'nin hayata geçirilmesi konusunda analitik ve mühendislik hizmetlerin yanında seminerlerle size destek oluyoruz.

Eğitim ve çalıştaylar

Bir eğitim seminerine katılan müşterilerimiz  

Bilgi seviyenize uyarlanmış uzman bilgisinin paylaşılması

Müşterilerimizle yakın ilişkilerimiz ve saha tecrübemiz sayesinde personel kalifikasyonlarını belirlediğimiz bir kalifikasyon konsepti geliştirdik: proje aşamasına, hedef gruba ve bilgi seviyesine göre size uygun hizmeti sunuyoruz:

Projenin aşamasıni hedef gruba ve mevcut bilgilere göre size uygun hizmeti sunuyoruz.

Satış sonrası hizmet

Servis destek hattındaki bir çalışanımız  

Satınalma sonrasında servis ağımıza güvenebilirsiniz

Odaklanmış uzmanlıkları, pratik tecrübeleri ve esneklikleri sayesinde servis ekiplerimiz mükemmel hizmet vermektedir.

Servis ağımız montaj, devreye alma ve işletmede, dünyanın en uzak bölgelerinde bile 24 saat ürün desteği sunan ücretsiz çağrı hizmeti sunmaktadır. Acil durumda çalışma saatleri dışında bile yedek parça temini yapabiliriz.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat