Bulut bağlantısıyla etkin cadde aydınlatması kontrolü

Genel bakış

LED cadde aydınlatması  

Bugün LED aydınlatma standart teknolojidir ve birçok ilave fonksiyon sunar

  • Cadde aydınlatma sistemlerinin operatörleri için etkin ve enerji verimli sistem kontrolü son derece önemlidir.
  • Phoenix Contact basit anahtarlama prosedürlerinden karmaşık aydınlatma algoritmalarına kadar ölçeklenebilir sistemler sunmaktadır.
  • Phoenix Contact gelecekteki uygulamalara ve kamu tesislerindeki şartname değişikliklerine uygun teknolojiyi bugünden sunmaktadır (ör: görüntülü izleme).

Uygulama

Aydınlatma armatürlerini kontrol eden ürünler  

Aydınlatma armatürlerini kontrol eden ürünler

Günümüzde yolların, kamu binalarının, metroların ve benzer alanların aydınlatmasında LED teknolojisi tercih edilmektedir ve kademeli olarak klasik aydınlatma konseptlerinin yerini almaktadır.

Ancak LED teknolojisinin büyük potansiyeli tam olarak kullanılmamaktadır. Lambaların değiştirilmesi avantajlıdır ancak ilave kriterler uygulanmadan tam olarak etkin olamaz. Potansiyel maliyet tasarrufu ancak aydınlatma armatürlerinin optimum kontrolü yani daha enerji verimli çalışmasıyla mümkün olur. Modern cadde aydınlatması saf aydınlatmanın ötesinde ilave uygulamalar içermelidir.

Çözüm

LED aydınlatma  

LED aydınlatma

Phoenix Contact cadde aydınlatması için aydınlatma sistemi üreticilerinin entegre ettiği veya ek modül olarak monte edilen ürün ve çözümler sunmaktadır.

Ürün gamı yıllarca çalışan elektromekanik ürünlerden aydınlatma armatürlerini bulut sistemlerine bağlayan çözümlere kadar uzanır. Şirket doğrudan lamba direğine entegre edilen E-Mobilite için şarj sistemleri geliştirmiştir. Aydınlatma üreticileri bulut teknolojilerini baz alan fatura yönetimi için standartlaşmış arayüzler de satın alabilir.

Uygulama operatörün kişisel gereksinimlerine uyarlanabilir

Yerel otoriteler veya aydınlatma çözümünün operatörü sistemin ek özelliklerine karar verir. Opsiyonlar ilgili prosedürlerle basit anahtarlamadan kadastro verilerinin ve web uygulamalarının entegrasyonuna kadar uzanır.

Phoenix Contact aydınlatma armatüründe birçok uygulama kombinasyonunu gittikçe daha fazla gerektiren modern, kentsel altyapıya yönelik gelecek trendlere şimdiden odaklanmıştır. Talep sadece ışıkların ağa entegrasyonunda değil kamusal WLAN ağlarının provizyonunda da artmaktadır. Bunun nedeni video izlemenin ve elektrikli araçların artmasıdır. Tam olarak bu nedenlerle Phoenix Contact bir aydınlatma çözümü oluşturmak için kombine edilebilen ve ihtiyaca göre fonksiyonları genişletilebilen ürünler geliştirmiştir. Birçok bulut uygulaması için veri provizyonu önemli bir rol oynamaktadır.

Klasik web uygulaması verileri de enerji verimli çalışma için kullanılabilmektedir. Bunların içinde örneğin ayrıntılı hava durumu verileri veya yerel otoritenin etkinlik takviminden yeni parametreler yer alır; bunların cadde aydınlatmasının kontrolüne etkisi büyüktür.

Şarj kontrol topolojisi  

Birçok uygulama için şarj kontrolörü

Avantajlarınız

  • Modüler tasarım ve bulut bağlantısı sayesinde geleceğe hazır
  • Ek fonksiyonların entegrasyonu sayesinde özel uygulamalara uyarlanan ölçeklenebilir aydınlatma çözümleri
  • Çok sayıda projeye ve uzun yıllara dayalı teknolojik deneyim

Ürünler

TanımTipSipariş No.
Çıkışların uzaktan kumandası için GPRS mesajlaşma sistemiTC MOBILE I/O X3002903807
AC Şarj kontrolörüör: EM-CP-PP-ETH2902802
Tip 2 aşırı gerilim koruma cihazıe.g., BLT-T2-1S-320-UT2906101
Erişim Noktası kablosuz modülüFL WLAN 51002700718
TanımTipSipariş No.
Çıkışların uzaktan kumandası için GPRS mesajlaşma sistemiTC MOBILE I/O X300
AC Şarj kontrolörüör: EM-CP-PP-ETH
Tip 2 aşırı gerilim koruma cihazıe.g., BLT-T2-1S-320-UT
Erişim Noktası kablosuz modülüFL WLAN 5100

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Referrer:

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat