Izleme ve koruma

Izleme ve koruma

Aşırı gerilimlere karşı koruyun

Phoenix Contact çözümleri sisteminizde maksimum emniyet sağlar.

Geri Çatıya monte sistemler

Kategori

Çeşitli çatı sistemi parçalarının doğrudan yıldırım düşmelerinden ve aşırı gerilimlerden en uygun şekilde korunmasını sağlamak için dizi birleştirici kutularının kullanılması gereklidir. Phoenix Contact, çatı sistemleriniz için farklı, montaja hazır, doğrudan bağlanabilir dizi birleştirici kutularından oluşan geniş bir portföy sunar.

Avantajlarınız

  • Tüm setler toz ve su geçirmez muhafazalar (IP65) içindedir
  • Hazır montajlı fotovoltaik setler sayesinde hızlı montaj
  • Bakım veya tehlike durumunda maksimum emniyet
  • DIN EN 61439 kullanımı sayesinde standarda uygun şalt cihazı tertibatı

Aşırı gerilimlere karşı koruyun

PV çatı sistemleri için aşırı gerilim koruma  

Hazır montajlı PV setler çatıya monte sistemleri korur

Hazır montajlı setlerle Phoenix Contact invertörü doğrudan DC ve AC gerilim girişlerinden koruyan güvenilir sistem çözümleri sunmaktadır.

Aşırı gerilim geçişleri doğrudan toprak potansiyeline deşarj olur. Koordine edilmiş kapsamımız sayesinde yeni versiyonlar çok hızlı temin edilebilir.

Bağlantı

PV dizilerinin bağlantısı için dizi birleştirici kutular ya SUNCLIX panel geçişlerimizle veya Push-in klemenslerindeki kablo rakorlarıyla donatılmıştır. Phoenix Contact'ın SUNCLIX konnektörleri ve Push-in klemensler kolay montaj, güvenilir ve bakım gerektirmeyen bağlantı avantajlarını bir arada sunar.

Ayırma ve izolasyon

Tek bir cihazda hem yangın acil duruş veya yük ayırma anahtarı hem de aşırı gerilim koruması sunuyoruz. Bir acil duruş anahtarını kullanarak fotovoltaik sistemin uzaktan bağlantısını kesmek, böylece bakım veya tehlike durumunda mümkün olan en yüksek güvenliği sunmak mümkündür.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Hizmet

Web bazlı görüntüleme

PV monitor endüstriyel komponentleri baz alan web tabanlı bir görüntülemedir.

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat