Kamusal telefon şebekesi üzerinden uzaktan bakım

Kamusal telefon şebekesi üzerinden uzaktan bakım

Hızlı ve kolay

Kapsamlı ağ genişlemesi sayesinde kamusal telefon şebekesi dünyanın her ülkesinde mevcuttur.

Phoenix Contact uzak makine ve sistemlerinize geçici uzaktan erişim için analog modemler sunmaktadır. Dünyanın en uzak bölgelerinde en basit şekilde uzaktan bakım sağlarlar, bunun için çevirmeli bağlantı kullanılır. Analog telefon altyapısı bir ADSL geniş bant router'ın kullanılmasını sağlar. Endüstriyel Ethernet veya RS-232 cihazlarını kalıcı bir DSL hattı üzerinden internete bağlar. Yüksek hızlı Internet bağlantısı ile makinelere, sistemlere veya tüm Ethernet ağına dünyanın her yerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Avantajlarınız

  • Entegre Ek A/B/J geçişi, yerel tedarikçi gereksinimlerinin önceden kapsamlı bir şekilde açıklığa kavuşturulması olmadan, sahada hızlı şekilde devreye alınmasını sağlar.
  • Web tabanlı yönetimde bir DSL modem veya DSL yönlendirici olarak kolayca ayarlanabilir
  • DSL'den LAN'a otomatik sinyal koşullandırma
  • Güvenlik duvarı, VPN, NAT gibi tümleşik işlevler

Dünya çapında kullanım için ADSL router

ADSL genişbant router'lar endüstriyel Ethernet ve RS-232 cihazlarının internete yüksek hızlı bağlanmasını ve ayrıca tüm geleneksel ADSL standartlarını desteklemektedir.

Entegre Annex A/B/J geçişlerini kullanarak cihazlar yerel telekomünikasyon tedarikçilerinin gereksinimlerine kolayca ayarlanabilirler. Modem olarak çalışırken, cihaz DSL'den LAN'a basit bir dönüştürücü olarak çalışır. Ayrı, aşağı yönde bir router daha sonra router ve güvenlik duvarı işlevlerini yönetir. Bununla birlikte, bir router olarak kullanıldığında, cihazın kendisi bu işlevleri yönetir, yani ayrı bir yönlendirici gerekli değildir.

ADSL modem/router  

ADSL router/modem - özellikle endüstriyel kullanım için tasarlanmamış, dünya çapında esnek kullanım için tasarlanmıştır.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat