Internet ve bulut üzerinden uzaktan bakım

Internet ve bulut üzerinden uzaktan bakım

mGuard Secure Cloud

Anahtar teslim uzaktan bakım.

Internet teknolojileri makine ve sistemlerinize her zaman ve her yerden bağlanmanızı sağlar. Phoenix Contact'ın ürünleri ağ bağlantılarını enterferansa ve müdahaleye karşı korumanızı sağlar. Parmaklarınızın ucunda VPN, IPsec şifreleme ve tümleşik güvenlik duvarları gibi en yeni güvenlik mekanizmalarına sahipsiniz.

mGuard Secure Cloud servis personelini ve uzaktan bakım bölgelerini Internet üzerinden güvenli şekilde bağlar. Operatörler, makine imalatçıları ve sistem üreticileri için anahtar teslim VPN çözümü sunar.

Avantajlarınız

  • Anahtar teslim VPN altyapısı
  • Konfigürasyon sihirbazı sayesinde kolay devreye alma
  • Web arayüzünün sezgisel kullanımı
  • Tüm mGuard güvenlik ekipmanları, TC Bulut istemcileri ve onaylı VPN istemcileriyle uyumlu
  • iPad ve iPhone gibi iOS cihazlarını destekler

Uzakttan bakım sistemlerine genel bakış

Uzaktan bakım  

Güvenli endüstriyel uzaktan bakım

Güvenli endüstriyel uzaktan bakım

mGuard ürünleri, otomatik uzaktan kumanda çözümünüz için size özel güvenlik bileşenleri sağlar. Sağlam ve endüstriyel güvenlik ekipmanları güvenlik duvarı, yönlendirme ve VPN işlevleri sunarak zararlı siber saldırılara ve hatalı operasyonlara karşı koruma sağlar. Ayrıca kamusal şebekeler üzerinden güvenli uzaktan erişim sağlarlar. Phoenix Contact, uygulamaya bağlı olarak çeşitli donanım ve yazılım ürünleri sunmaktadır: DIN ray cihazlardan, 19” cihazlara kadar taşınabilir donanımlara, entegre kablosuz arabirimli güvenlik yönlendiricilerinden merkezi yönetim yazılımına ve Secure VPN istemcisine kadar.

mGuard Secure Cloud  

mGuard Secure Cloud işlevsel bileşenleri

mGuard Secure Cloud işlevsel bileşenleri

mGuard Secure Cloud IPsec VPN'leri kullanır ve cihazlar arasında iletilen verilerin gizliliğini, özgünlüğünü ve bütünlüğünü sağlar. En yüksek veri koruma standartlarına uygun olarak Almanya'da sürekliliği yüksek bir bilgisayar merkezinde çalışır. Özellikle küçük ve orta ölçekli şirketler için mGuard Secure Cloud, Internet üzerinden güvenilir bir VPN altyapısı sunarak, ihtiyaçlarına göre uyarlanmış ucuz bir hizmet sunmaktadır.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat