PROFICLOUD ile uzaktan kontrol

PROFICLOUD ile uzaktan kontrol

Dünyaya açık, başarılı

Geleceğiniz için bugünden doğru kararı verin ve Proficloud dünyasında bize katılın.

Açık, ölçeklenebilir bir IoT platformu olan Proficloud size akıllı haberleşme, ağa bağlı kontrol teknolojisi, akıllı bulut hizmetleri, kapsamlı veri analizi ve aynı zamanda en yüksek güvenlik seviyesi sunar.

Tüm proses verilerinin kontrol merkezine iletimi için bulut tabanlı bir çözümün sınırsız olanaklarından yararlanın. Proficloud ile, dağıtık cihazlarınızı İnternet üzerinden kolayca ve güvenli şekilde ağa bağlayabilirsiniz. Bu, global durum izlemeyi ve verilerin kontrol edilmesini sağlar.

Avantajlarınız

  • Internet üzerinden herhangi bir yerden sınır ötesi otomasyon sayesinde maksimum esneklik ve süreklilik
  • Dağıtık cihazlar yerel ağda göründüğü için kolay mühendislik
  • Ön yapılandırılmış ve ön programlanmış ürünler sayesinde etkin otomasyon
  • TLS şifreleme sayesinde güvenli ve onaylı haberleşme

Endüstri için bulut çözümleri

Bulut bazlı otomasyon  

Bulut bazlı otomasyon - hızlı ve güvenli

Etkin uzaktan kontrol

Proficloud ve ilgili bileşenler sayesinde çok kısa sürede verimli uzaktan kontrol için güvenli bir bağlantı oluşturabilirsiniz.

Bir PROFICLOUD modülünü kontrol merkezinizin yerel ağına entegre edin. Modül lokal ağ cihazları gibi, bulut ile ağa entegre dünyanın her yerindeki cihazları görüntüler. Dağıtık kontrolör Proficloud'a Internet üzerinden bağlanır. Ağda yerel bir cihaz olarak görünür ve daha fazla yapılandırma veya programlama olmadan hemen kullanılabilir. Dağıtık kontrolöre bağlı I/O bileşenleri otomatik olarak başlatılır.

Su ve atıksu arıtma örneğini kullanarak veri analizi

Dağıtılmış atıksu pompa istasyonları için uzaktan kontrol teknolojisi  

Dağıtılmış atıksu pompa istasyonları için uzaktan kontrol teknolojisi

Dağıtık altyapının dolum seviyesi, akış hızı veya güç tüketimi gibi güncel işletim verileri Proficloud'da analiz edilir ve diğer önemli parametrelerle karşılaştırılabilir hale getirilir. Böylece, örneğin bir atık su pompa istasyonu talep üzerine verimli şekilde çalıştırılabilir.

Durum ve operasyon mesajları bir internet bağlantısı üzerinden kontrol odasına gönderilir. Hava durumu verileri gibi bilgiler, optimum çalışma sağlamak için Superordinate ekipmanından Proficloud üzerinden alınabilir. Ayrıca örneğin yaşam döngüsü veya enerji yönetimi üzerindeki pompa işletim verileri birleştirilebilir, böylece bu bilgi tahmini bakım için verimli şekilde kullanılabilir.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat