Kamusal telefon şebekesi

Hızlı ve kolay

Hızlı ve kolay

Kapsamlı ağ genişlemesi sayesinde kamusal telefon şebekesi dünyanın her ülkesinde mevcuttur.

Dünya çapında ağ ile hızlı ve kolay

Phoenix Contact uzak makine ve sistemlerinize geçici uzaktan erişim için analog modemler sunmaktadır. Dünyanın en uzak bölgelerinde en basit şekilde uzaktan bakım sağlarlar, bunun için çevirmeli bağlantı kullanılır.

Mevcut analog telefon altyapısı geniş bant ADSL teknolojisinin kullanılmasını kolaylaştırır. ADSL geniş bant router'ları endüstriyel Ethernet veya RS-232 cihazlarını sabit DSL hattı üzerinden
Internet'e bağlar. Yüksek geniş bant bağlantı ile makinelere, sistemlere veya tüm Ethernet ağına dünyanın her yerinden erişim sağlayabilirsiniz.


Kamusal telefon şebekesi ile veri iletimi

Bu çözüm için ürünlere gidin

Aşağıdaki ürün listesinde uzaktan kontrol/uzaktan bakım çözümünü gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz komponentleri bulabilirsiniz.

DSL geniş bant router ile maksimum esneklik

  • Entegre Annex A/B geçişi sahada hızlı devreye almayı kolaylaştırır. Yerel tedarikçi gereksinimlerinin kapsamlı şekilde tanımlanmasına gerek yoktur.
  • Ayrıca web bazlı yönetim DSL modemler veya DSL router'lar ile kurulum için cihazların basit ve uygulamaya özel seçilmesini sağlar.
  • DSL modemler sinyalleri DSL'den LAN'a çevirir.
  • DSL router'da ayrıca güvenlik duvarı, VPN ve NAT gibi entegre router fonksiyonları da vardır.

 

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat