WLAN ve Bluetooth ile ağ bağlantısı

WLAN ve Bluetooth ile ağ bağlantısı

Endüstriyel ağınız için mobilite

Kablosuz Ethernet – düşük bakım ve montaj maliyetleriyle birlikte rakipsiz esneklik.

Fabrika otomasyonuyla Phoenix Contact'ın sunduğu kablosuz haberleşme ve güvenilir endüstriyel komponentlerin avantajlarından yararlanın. Kablosuz Ethernet geniş alana yayılmış sistemlerde kararlı ağ çözümleri kurmanızı ve mobil cihazlar entegre etmenizi sağlar - güvenli, yüksek performanslı ve bakımı kolay.

Avantajlarınız

  • Esnek montaj ve konfigürasyon konseptleri sayesinde mevcut ağlara mükemmel ve ekonomik entegrasyon
  • Endüstriyel uygulamalar için ideal özellikler sayesinde maksimum güvenlik ve süreklilik
  • Ortak haberleşme protokolü olarak kullanılan Ethernet sayesinde internet üzerinden sesli iletişimden emniyete çok yönlü kullanım

Kablosuz ağ haberleşmesi özellikleri

Phoenix Contact'ın Kablosuz Ethernet'i kararlı ağ çözümleri uygulamak için kullanılabilir:

  • Hareketli cihazların entegrasyonu
  • Fonksiyonel güvenli haberleşme
  • Uzak cihazlar dahil hızlı haberleşme bağlantıları
Kablosuz ağ haberleşmesi  

WLAN ile kararlı ağ çözümleri

Servis ve otomatik kılavuzlu araç sistemlerin ağ bağlantısı

Kesintisiz dolaşım  

AGV için WLAN 1100 ve 5110 kesintisiz dolaşım

Esnek taşıma çözümleri, Endüstri 4.0 prensiplerine göre esnek üretim ve lojistik için temel oluşturur. Bu nedenle otonom otomatik kılavuzlu araç sistemleri (AGV), modern intralojistik ve akıllı fabrikalarda giderek daha fazla kullanılmaktadır.

Güvenilir ve verimli kullanımın önemli faktörü şeffaf ve yüksek performanslı kablosuz iletişimdir. Phoenix Contact, bu işlev için uygun Endüstriyel Kablosuz LAN çözümleri sunar. 5110 WLAN erişim noktaları, üretim salonunuz veya depolarınız için güvenilir WLAN aydınlatması sağlar. Entegre antenli kompakt WLAN 1100 servis ve araç sistemlerinde kullanılabilir. Yüksek hızlı dolaşım bağlantı kesilmelerini önler ve güvenilir haberleşme sağlar.

Makine ve sistemlerin akıllı cihazlarla izlenmesi

Güvenli WLAN bağlantısı  

WLAN 1100, çeşitli ağ cihazları arasında son derece güvenli bir WLAN bağlantısı sağlar

Akıllı telefonunuzda, tabletinizde veya akıllı saatinizde makinenin durumu her zaman parmaklarınızın ucunda olsun. WLAN 1100 erişim noktasını kullanarak akıllı cihazları makine ağına kolay ve güvenli şekilde entegre edebilirsiniz. Entegre edilmiş antenlerle özel ürün konsepti makinelere veya kontrol panolarına kolay montaj sağlar.

WLAN 1100, bağlantıları bir seferlik parolalarla koruma ve filtreler kullanarak ağa erişimi düzenleme seçeneği aracılığıyla daha fazla güvenlik sağlar. Bu, sadece yetkili kişilerin makineye ve onaylanmış sistemlere erişebilmesini sağlamayı kolaylaştırır.

Bluetooth ile fonksiyonel güvenli haberleşme

Bluetooth ile güvenli veri iletimi  

FL EPA 2 ve SafetyBridge teknolojisi ile Bluetooth üzerinden fonksiyonel olarak güvenli veri aktarımı

Sinyal iletiminin işlevsel olarak güvenli olmasını sağlamak, genellikle hareket halindeki makinelerin veya taşıtların temel gereksinimidir. Bu, Bluetooth veya WLAN üzerinden ProfiSAFE veya SafetyBridge çözümü gibi kablosuz çözüm kullanılarak kolayca yapılabilir.

Phoenix Contact WLAN ve Bluetooth bileşenleri, sinyallerin kararlı ve güvenilir kablosuz iletimini sağlar. Emniyet protokolü haberleşmedeki hataları veya duruşları algılar ve uygulamayı otomatik olarak güvenli konuma geçirir.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat