Ağ entegrasyonu

Ağ entegrasyonu

Parazitsiz bağlantılar

Modern teknolojiler, sistem parçalarının, uzak istasyonların ve trafo merkezlerinin basit ve parazitsiz bağlantısını sağlar.

Geri Uzaktan kontrol ve uzaktan bakım

Kategori

  • Fiber optikle ağ bağlantısı
    Fiber optikle ağ bağlantısı

    Phoenix Contact FO dönüştürücüler, PROFIBUS, Modbus/RTU, Ethernet ve RS-232 ve RS-485 arabirimleri gibi uzaktan kontrol teknolojisinde kullanılan geleneksel haberleşme protokollerini destekler.

  • WLAN ve Bluetooth ile ağ bağlantısı
    WLAN ve Bluetooth ile ağ bağlantısı

    Kablosuz Ethernet'i WLAN ve Bluetooth üzerinden kullanarak sisteminizi güvenilir şekilde bağlayabilir ve araçlar, mobil uç cihazları veya güvenlikle ilgili sistemlerle kablosuz haberleşme sağlayabilirsiniz.

WLAN, Bluetooth ve fiber optik teknolojileri, çeşitli sistem parçalarının, uzak istasyonların ve trafo merkezlerinin kolay ve parazitsiz bağlantısını sağlar. Geniş sıcaklık aralığı olan FO dönüştürücülerimizi kullanarak 45 km'ye kadar mesafeler elde edebilirsiniz. Ayrıca WLAN ve Bluetooth ile kablosuz iletişimin ve Phoenix Contact'ın güvenilir endüstriyel bileşenlerinin olanaklarını keşfedin.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat