Uzaktan kontrol/uzaktan bakım

Uzaktan kontrol/uzaktan bakım

Bir bakışta makine ve sistemler

Phoenix Contact'ın yenilikçi çözümleriyle tüm dünyada dağıtılmış sistemlerinize erişim sağlayın.

Geri Çözümler

Kategori

  • Mobil haberleşme
    Mobil haberleşme

    Mobil telefon şebekesi üzerinden her zaman ve her yerden makine ve sistemlerinize erişim sağlayın.

  • Özel ağlar
    Özel ağlar

    Mevcut kablolarla uzak cihazları kolay ve etkin şekilde ağa entegre edin.

Endüstriyel veri haberleşmesi dağıtılmış istasyonların kontrol odanıza güvenli bağlantısı için kapsamlı seçenekler sunar. Çeşitli iletim kanalları uzak mesafelere büyük miktarda verinin iletilmesini sağlar.

Uzaktan erişim ve kesintisiz proses verilerinin izlenmesi bakımın planlanmasını ve tasarruf elde edilmesini sağlar. Uygulamanız için doğru iletim kanalını seçin - Phoenix Contact her uygulama için mükemmel çözümler sunmaktadır.

Seçim kılavuzu - uzaktan haberleşme için doğru çözüm

Uzaktan haberleşme için doğru çözüm - Phoenix Contact

Uzaktan haberleşme için doğru çözüm - Phoenix Contact

İster otomatik kontrollü pompa istasyonu ister kaynak robotu - doğru çözüm her uygulama için mevcuttur.

Farklı teknolojileri karşılaştırmak için seçim kılavuzunu kullanın ve uygulamanız için doğru uzaktan kontrol ve uzaktan bakım çözümünü bulun.

Uzaktan kontrol ve uzaktan bakım - farkı nedir?

Uzaktan haberleşmeyle ilgili olarak endüstriyel iletim alanında uzaktan bakım ve uzaktan kontrol arasında fark vardır. Genel kural olarak aynı teknolojiler kullanılsa da bu çok farklı uygulamaların özelliklerine eğilmek gerekir.

Uzaktan kontrol proses verilerinin kontrol merkezine güvenli ve kesintisiz iletimini tanımlar. Bu uzak harici istasyonların ve merkezlerin izlenmesini ve kontrolünü sağlar. Uzaktan bakımın aksine uzak istasyona kalıcı bağlantı birçok durumda gerekmektedir.

Uzaktan bakım bir sistem veya makineye geçici erişim sağlar. Kontrolör ve Ethernet ağlarına direkt ve dünyanın her yerinden erişim, bakım ve servis işlemlerini hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirme imkanı sunmaktadır.

SMS veya e-posta ile proaktif ve erken uyarı mesajları hızlı sorun giderme ve dolayısıyla üretimdeki duruşların azalmasını sağlar.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat