Uzaktan kontrol ve uzaktan bakım

Uzaktan kontrol ve uzaktan bakım

Endüstriyel uzaktan haberleşme

Makinelere ve sistemlere dünya çapında uzaktan erişim

Geri Çözümler

Kategori

 • Uzaktan kontrol
  Uzaktan kontrol

  Proses verilerinin kontrol merkezine güvenli ve kesintisiz iletimi uzak istasyon ve alt istasyonların bile izlenip kontrol edilebilme imkanı sunmaktadır.

 • Uzaktan bakım
  Uzaktan bakım

  Phoenix Contact, VPN, IPsec şifreleme ve entegre güvenlik duvarları gibi son teknoloji güvenlik mekanizmalarına sahip ürünler sunmaktadır.

 • Uyarılar
  Uyarılar

  Hatalar hızla ortadan kaldırılır ve üretim kesintileri, SMS veya e-posta yoluyla proaktif ve hassas erken uyarı mesajları ile en aza indirilir.

 • Ağ entegrasyonu
  Ağ entegrasyonu

  WLAN, Bluetooth ve FO teknolojileri, çeşitli sistem parçalarının, uzak istasyonların ve trafo merkezlerinin kolay ve parazitsiz bağlantısını sağlar.

 • Servis ve destek
  Servis ve destek

  Phoenix Contact, uygulamalardan ve sistemlerden siber güvenlik ve emniyet kadar her şey için tüm otomasyon teknolojisi konularında esnek bir hizmet anlayışı sunar.

Uzaktan haberleşmenin çok yönlülüğü sayesinde dağıtık istasyonların kontrol odasına güvenli şekilde bağlanması artık bir seçenektir. Uzaktan haberleşme, erişimin yanı sıra merkezi istasyondan proses verilerinin kesintisiz izlenmesini sağlar.

Uzaktan bakım bir sistem veya makineye geçici erişim sağlar. Uzaktan bakımın aksine uzaktan kontrol uzak istasyona birçok durumda kalıcı bağlantı gerektirmektedir. Çeşitli uyarı sistemleri, farklı çalışma durumlarının zamanında bildirilmesini ve sisteminizin güvenilir sürekliliğini sağlar.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat