Proses endüstrisi için servis ve destek

Proses endüstrisi için servis ve destek

Kalite tesadüf değildir

“Made by Phoenix Contact”. Bizim için bu, tam çözüm için her üründe ve her tartışmada en iyi kalite anlamına gelmektedir.

Sistemlerin işletimi, planlaması, üretimi veya bakımında hizmetlerimiz ihtiyaçlarınıza uygun güvenilir destek sağlamaktadır.

Mühendislik ve kontrol panosu çözümleri

Kontrol panosunun önündeki personel  

Projenizin önemli aşamalarında size eşlik ediyoruz

Endüstri uzmanlarımız projenizin her aşamasında size önerilerde bulunur ve gerektiğinde sisteminizin mühendisliğini de yapar. Tüm Phoenix Contact komponentleri bağımsız ve akredite Phoenix Testlab'de kapsamlı şekilde test edilmektedir.

Kontrol panosu çözümleri, gerekli standart ve direktiflere uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Böylece bitmiş çözüm ürünlerimizin en yüksek gereksinimleri karşıladığından emin olursunuz.

Bilgi ve enformasyon

Eğitim programına katılan bir müşteri  

Bilgi seviyenize uyarlanmış uzman bilgisinin paylaşılması

Phoenix Contact, kısa süreli akşam seminerleri, birkaç günlük uzman seminerleri, web seminerleri ve e-learning dersleri dahil olmak üzere ihtiyacınız olan eğitim programlarını sağlar. Temel, ileri ve bireysel olarak sınıflandırma bir eğitime atanmayı kolaylaştırır.

Satış sonrası hizmet

Servis destek hattındaki bir çalışanımız  

Satın alma işleminizi yaptıktan sonra bile hizmet ağımıza güvenebilirsiniz.

Servis ağımız montaj, devreye alma ve işletim sırasında size her zaman yardımcı olacaktır. 24 saat ürün desteği için ücretsiz telefon hattımızdan bize ulaşın. Acil durumda çalışma saatleri dışında bile yedek parça temini yapabiliriz.

 

Servis ağımız montaj, devreye alma ve işletim sırasında size her zaman yardımcı olacaktır. Bu sayfanın üstünde listelenen ücretsiz telefon hattından bize ulaşın.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat