Patlama koruması

Patlama koruması

Çünkü emniyet vazgeçilmezdir

Phoenix Contact ile patlama riskli bölgelerde en yüksek güvenlik seviyelerini sağlayabilirsiniz.

Patlama koruması güvenlik teknolojisinin bir parçasıdır ve patlamaların ve bunların etkilerine karşı koruma ile ilgilidir. Yanıcı maddeler, oksijen ve tutuşma kaynaklarının bir araya gelebileceği her yerde insanların güvenliğini sağlamak, güvenli, hatasız bir üretim süreci ve temiz bir çevre temin etmek son derece önemlidir.

Patlama koruması sadece kimya ve petrokimya endüstrilerindeki standart sistemlerin konusu değildir. Örneğin gıda endüstrisi gibi zararsız görünen alanlarda bile ciddi ölçüde risk vardır. Patlama koruması ve gazlar arasındaki korelasyon genellikle belirtilir, ancak patlayıcı atmosfer tozdan da kaynaklanabilir. Phoenix Contact, potansiyel olarak patlayıcı alanlarda tatmin edici taleplere yönelik kapsamlı bir ürün yelpazesi ve çözümler sunmaktadır.

Teori ve pratik

Broşür başlığı resmi: Patlama koruması - Teori ve pratik  

Patlama koruması – Teori ve pratik

Sistem planlayıcıları, montörler ve operatörler için patlama korumasında referans çalışma. Küresel olarak uygulanabilir standartlar, yönergeler ve direktifleri içerir ve patlama riskli ortamlardaki sistemlerin kurulumu hakkında bilgi sağlar. Broşür MCR teknolojisi ve fonksiyonel güvenlik ile ilgili temel teknik bilgiler ile desteklenmiştir.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat