Kuyu ve denetim şaftı izleme

Kuyu ve denetim şaftı izleme

Sabit şaft izleme

Endüstriyel ortamda proses suyu tedariğini izlemek ve kontrol etmek.

Geniş alanda dağıtılmış kuyu ve kontrol şaft şebekesinde su seviyeleri, yeraltı suyunun kalitesi ve ayrıca arıtma tesisinin ötesinde sabotaj düzenli olarak izlenmektedir.

WellControl çözümü ile Phoenix Contact, kuyuları ve kontrol şaftlarını kontrol etmek ve izlemek için anahtar teslim kontrol panosu çözümü sunar. Sabit şaft izlemenin gerçekleştirilmesi kolaydır, şaft kapağı izinsiz açıldığında derhal bir sinyal verir ve çevrimiçi ölçüm sayesinde ekstra harcama olmaksızın artan sıkı çevresel düzenlemeleri yerine getirmeye yardımcı olur. Tam programlanmış çözüm sadece besleme ünitesine bağlanmalıdır ve anında kullanıma hazırdır. "Programlama yerine yapılandırma" yaklaşımlı çözüm.

Avantajlarınız

  • Açık ve üreticiden bağımsız bir otomasyon sistemi sayesinde kolay entegrasyon
  • Modüler ve kompakt veri iletimi çözümleri
  • Endüstri profesyonellerinden kapsamlı IT güvenlik desteği
  • Tüm proje aşamalarında hizmetlerle sürekli destek

Standart komponentlerle kolay uygulama

Kuyu izleme için otomasyon teknolojisi

Düşük devreye alma masrafından yararlanın, herhangi bir programlama gerektirmeden yönlendirilmiş yapılandırma. IEC 60870-5-104 uzaktan kontrol protokolü, kontrol merkezine kolay ve kullanışlı bir bağlantı da sağlar. Saha cihazları Phoenix Contact'ın Waterworx proses kütüphanesiyle bağlanır. Ön programlı fonksiyon blokları baz alınarak sistemlerinizin etkin mühendisliğine imkan sağlanır.

Otomasyon donanımının kalbi bir AXC kompakt kontrolör olup PROFINET ve Modbus/TCP işlevi sayesinde gelecekteki genişlemelere uygundur. Ayrıca kapsamlı bir aşırı gerilim koruma ve güç kaynağı gerekli besleme güvencesini ve servisin planlanmasını sağlar.

Kullanılan komponentler kapsamlı diyagnostik seçenekleri ve sisteminizin durumunun uzaktan izlenebilmesini sağlar. MINI Analog Pro serisi MCR modülleri sert elektromekanik ortamlarda kullanıma uygundur. İşlenmek amacıyla tüm gelen analog değerleri filtreler ve yeniler; I/O cihazlarının tekrarlamalı güç kaynağı üzerinden çalışması da kolayca uygulanabilir.

Topoloji: Kuyu izleme için otomasyon teknolojisi  

Çeşitli uzaktan kontrol istasyonlarından gelen proses verisini kontrol odasına iletir.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat