Proses endüstrisi 4.0

Proses sistemlerinin modernizasyonu ve dijitalleşmesi

Proses sistemlerinin modernizasyonu

Son teknoloji ürünü dijital sisteme yolculuğunuzda size eşlik edeceğiz.

Modern, dijital bir tesise giden üç aşamalı planın ne olduğunu burada öğrenin. Planlanmamış arızaları önlemek için tasarlanmış optimum bakım süreçleriyle birlikte en son teknoloji haberleşmeyi içerir. Bu tür bir tesiste denetlemeler ve dökümantasyon tamamen kağıtsızdır.

1. Adım: Kontrol mühendisliğinin yenilenmesi

Eski sistemlerden yeni sistemlere geçiş  

Eski sistemlerden yeni sistemlere geçiş

Operatörler için ilk adım sistemlerin statükolarını analiz etmektir. Kontrol sistemi ve ölçüm ve kontrol mühendisliği kaç yıldır kullanımda? Bu geçiş için doğru zamanın ne olduğu sorusuna götürür.

Otomasyon mühendisliğindeki uzmanların eskiden yeniye dönüşüm yapmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin. Duruş sürelerini en aza indirgemek için dikkatli stok tutarız ve size danışırız.

2. Adım: Bakım 4.0'a kağıtsız gidiliyor

Endüstriyel WLAN kapsamı  

Endüstriyel WLAN kapsama alanı sayesinde akıllı altyapıların genişletilmesi

Operatörler kontrol ve MCR teknolojisini en son teknolojiye getirdikten sonra, tesisin sağlığı için bir sonraki adım sahada gerçekleşir.

Akıllı sistem tanımlaması ve endüstriyel WLAN kapsamının bir araya gelmesi, operatörlerin aşamalı olarak sunabileceği verimli bakım süreçlerinin temelini oluşturur.

3. Adım: Ölçüm verilerini yapay zeka ile birleştirmek

Öngörülü sistem bakımı  

Öngörülü bakım ile olası arızaları erken tespit edin

Bir operatör olarak potansiyel arızaları ölçüm verilerinin toplanması yoluyla erken fark edebildiğinizde, sorun giderme ve bununla ilişkili duruş süresini planlayabilirsiniz. Gerektiğinde bunları daha sonraya bile erteleyebilirsiniz.

Web hizmetlerini entegre etmek, katma değer üretmenin kolay ve güvenli bir yoludur. Bunun nasıl çalıştığını burada keşfedin.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat