Acil duş durumu izleme

Acil duş durumu izleme

Sistem personeli için daha yüksek emniyet

Acil duşlarınızı Phoenix Contact'ın çözümleriyle basit ve güvenilir şekilde izleyin.

Acil durum duşlarının bakımı genellikle sahada bir servis teknisyeni tarafından gerçekleştirilir ve sistem personeli acil durumlarda sağlık görevlilerinin çağırılmasına yardımcı olur. Ayrıca, uluslararası iş güvenliği standartları sistemlerin düzenli bakımını gerektirir.

Phoenix Contact'ın merkezi izlemesi düzenli denetimlere duyulan ihtiyacı azaltır ve acil duşların da son düzenli denetlemeden hemen sonra çalışmasını sağlar. Dahası, sağlık görevlileri sistem personelinin güvenliğini arttırarak anında tam noktasına kadar uyarılır.

Avantajlarınız

  • Artan iş güvenliği, acil durum duşu aktif hale getirildiğinde tesis güvenliği ve kurum içi sağlık görevlilerinin SMS, e-posta veya web servisleri aracılığıyla anında uyarılması sayesinde gerçekleşir.
  • Acil durum duşlarının uygun şekilde izlenmesi ve bulut hizmetlerinin kullanımıyla garantili işlevsellik
  • Otomatik olarak saklanan bakım raporları sayesinde düzenli, rutin bakımın kolay doğrulanması

Sistem durumlarının merkezi izlemesi

Acil duş kullanıldığında, SMS, e-posta veya web servisi ile gönderilebilen bir mesaj tetiklenir. Acil durumda hızlı bir yanıt sağlamak için ODP sunucusuna veya Proficloud'a bağlantı kurulabilir.

Phoenix Contact'ın çözümü ile tesis güvenliği ve tesis içi sağlık görevlileri, acil durum duşu tetiklendiğinde hemen kesin noktaya kadar uyarılır.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat