Yukarı akım

Yukarı akım

Zorlu koşullara yönelik teknoloji

Dayanıklı izleme ve haberleşme çözümlerinin yararları.

Geri Uygulamalar ve çözümler

Kategori

  • Üretim sahaları
    Üretim sahaları

    Phoenix Contact üretim sahasından boru hattına ve yerel tanklardaki depolamaya kadar kararlı izleme ve haberleşme çözümleri sağlamaktadır.

  • Ölçüm noktaları ve lokal tanklar
    Ölçüm noktaları ve lokal tanklar

    Kalite ve debinin düzenli izlenmesi ve kontrolü, üretim sahasından işlenmek üzere çıkan veya depolama tanklarına nakledilen malzemede kaçak kontrolü yapmak gereklidir.

Üretim sahasından boru hattına ve yerel tanklardaki depolamaya kadar upstream'in tüm yönleri için kararlı izleme ve haberleşme çözümleri gereklidir. Üretim sahalarındaki tipik bölgeler yüksek sıcaklık farkları ve altyapı eksikleriyle karaterize olur.

Bazen sinyaller ex bölgelerden yüzlerce kilometre uzağa taşınmalıdır. Phoenix Contact'da endüstri know how'ı vardır ve geniş ürün portföyü içinden çok sayıda çözümü sunabilir. Bunun temelini yüksek sıcaklıklarda çalışan sağlam komponentler, ağ teknolojisi için en kapsamlı iletim yöntemleri veya tüm yaygın sensör sinyalleri için I/O sistemleri oluşturur.

Genel bakış: upstream

Genel bakış: upstream

Phoenix Contact üretim sahasından boru hattına ve yerel tanklardaki depolamaya kadar kararlı izleme ve haberleşme çözümleri gereklidir.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat