Hizmet ve destek

Hizmet ve destek

Kalite tesadüf değildir

“Made by Phoenix Contact”. Bizim için bu her üründe, tartışmada ve tüm çözüm için en iyi kalite demektir.

Sistemlerin işletimi, planlaması, üretimi veya bakımında hizmetlerimiz ihtiyaçlarınıza uygun güvenilir destek sağlamaktadır.

Mühendislik ve kontrol panosu çözümleri

Kontrol panosunun önündeki personel  

Projenizin önemli aşamalarında size eşlik ediyoruz

Endüstri uzmanlarımız projenizin her aşamasında size önerilerde bulunur ve gerektiğinde sisteminizin mühendisliğini de yapar. Phoenix Contact'ın tüm komponentleri bağımsız ve akredite Phoenix Testlab'de kapsamlı şekilde test edilmektedir.

Kontrol panosu çözümleri ilgili standart ve yönetmeliklere göre tasarlanmaktadır. Böylece bitmiş çözüm ürünlerimizin en yüksek gereksinimleri karşıladığından emin olursunuz.

Denizcilik ve offshore ağlarında IT güvenliği

Kişisel danışmanlık  

Uzmanlarımızın bilgisinden yararlanın

Gemilerinizi ve offshore platformlarınızı yetkisiz kişilerin erişimlerine veya kötü amaçlı yazılmlara karşı koruyun. Phoenix Contact'ın endüstriyel etherneti otomasyon altyapınıza kolayca entegre edilebilir - çünkü otomasyon ve endsütriyel Ethernet ağlarında yıllara dayalı tecrübemizle Ethernet'i basitleştiriyoruz.

Denizcilik ve offshore sistemindeki otomasyon ve ağ teknolojisi beklenti ve taleplerini biliyoruz ve anlıyoruz. Ürün, çözüm ve uzman danışmanlık hizmetlerimiz bunu hayata geçirmektedir.

Eğitim ve çalıştaylar

Bir eğitim seminerine katılan müşterilerimiz  

Bilgi seviyenize uyarlanmış uzman bilgisinin paylaşılması

Müşterilerimizle yakın ilişkilerimiz ve saha tecrübemiz sayesinde personel kalifikasyonlarını belirlediğimiz bir kalifikasyon konsepti geliştirdik: proje aşamasına, hedef gruba ve bilgi seviyesine göre size uygun hizmeti sunuyoruz:

Projenin aşamasıni hedef gruba ve mevcut bilgilere göre size uygun hizmeti sunuyoruz.

Satış sonrası hizmet

Servis destek hattındaki bir çalışanımız  

Satınalma sonrasında servis ağımıza güvenebilirsiniz

Odaklanmış uzmanlıkları, pratik tecrübeleri ve esneklikleri sayesinde servis ekiplerimiz mükemmel hizmet vermektedir.

Servis ağımız montaj, devreye alma ve işletmede, dünyanın en uzak bölgelerinde bile 24 saat ürün desteği sunan ücretsiz çağrı hizmeti sunmaktadır. Acil durumda çalışma saatleri dışında bile yedek parça temini yapabiliriz.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat