Ürünler

Ürünler

İlham veren endüstriyel çözümler

Yıllara dayanan tecrübe ve özel gereksinimlerin dikkate alınması sayesinde etkileyici endüstriyel çözümler mükemmel ürünlerden doğar.

Denizcilik ve offshore uygulamaları için ürün ve çözümler  

Mükemmel ürünler sayesinde ilham veren endüstriyel çözümler

Phoenix Contact gemiler ve offshore platformları için, kontrol teknolojisinden HMI'lara yenilikçi ve onaylı çözümler sunmaktadır. Çözümlerin temelini bağlantı ve otomasyon teknolojisinin kapsamlı seçenekleri oluşturur.

Akıllıca kombine edilen bu ürünler kontrol, uzaktan izleme veya ölçüm değerleri gibi fonksiyonlar için sistem haline gelir. Yıllara dayanan tecrübe ve özel gereksinimlerin dikkate alınması sayesinde etkileyici endüstriyel çözümler mükemmel ürünlerden doğar.

Denizcilik onayları: onaylı emniyet

Derecelendirme kurumlarının logoları: Bureau Veritas, Lloyds Register, DNV GL, GL, RINA Services, ABS  

Denizcilik onayları: onaylı emniyet

Gemi imalatında emniyetli ve güvenilir otomasyon denizcilik onayları gerektirir. Phoenix Contact gemi imalatının her alanı için gerekli onaylara sahip ürünler sunmaktadır.

Sertifikalarımızla ilgili daha fazla bilgi almak istiyor musunuz? Aşağıdaki adrese e-posta gönderek tanıtıcı bir sunuma erişim sağlayın.

İlham veren endüstriyel çözümler

Mükemmel ürünler

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat