Offshore

Offshore

Denizcilik uygulamaları için onaylı

Sondaj platformları veya gemilerde kullanım için kanıtlanmış ve güvenilir çözümler.

Geri Uygulamalar ve çözümler

Kategori

  • Sondaj platformu
    Sondaj platformu

    Phoenix Contact denizcilik ve Ex i teknolojisini baz alan sondaj platformları için yüksek performanslı çözümler uygular.

  • FPSO ve platform tedarikçileri
    FPSO ve platform tedarikçileri

    Phoenix Contact FPSO'larla en verimli şekilde petrol üretimi için yerleşik sistemlere yönelik otomasyon çözümleri sunmaktadır.

Denizcilik sertifikaları FPSO (Floating Production Storage and Offloading Units) gibi offshore endüstrilerindeki gemiler veya platform tedarikçileri için kaçınılmazdır. Pahalı gemilerin sürekli çalışır olması, petrol ve gaz üretiminin kesilmemesi için mutlak failsafe sistem çok önemlidir.

Temel hizmetler adı verilen gemilerdeki yaşam destek sistemleri (sürücüler veya yangın koruma sistemleri) 24 saat çalışmayı garantilemek amacıyla yedekli tasarlanır. Phoenix Contact offshore alanındaki tüm otomasyon uygulamaları için onaylı ve kanıtlanmış çözümler sağlamaktadır.

Genel bakış: offshore

Genel bakış: offshore

Gemilere ve sondaj platformlarına yönelik çözümlerde odak noktası denizcilik sertifikaları ve yüksek seviye failsafe performansıdır.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat