Kilitler

Kilitler

Verimli kilit işletimi

Phoenix Contact'ın sinyal ışıkları ve otomasyon teknolojisi ile güvenli ve 24 saat boyunca işletim sağlayın.

Su yollarındaki seviye farklarının üstesinden gelmek için kanal havuzları kaçınılmazdır. Yoğun bir su kanalındaki havuz sisteminde arıza olursa kayıplar milyonları bulabilir.

Havuzların hata emniyetli çalışmasının yanında gittikçe artan zorlukta emniyet gereksinimleri havuz sisteminde teşhis edilebilen güvenli bir sinyalizasyon gerektirir. Phoenix Contact'ın sinyal ışıkları ve otomasyon teknolojisi güvenli ve 24 saat boyunca işletim sağlar ve maliyetleri düşürür.

Avantajlarınız

  • Kurulu yazılım fonksiyonları sayesinde güvenilir devreye alma ve kolay bakım
  • Sağlam tasarım ve yenilikçi teknolojiler sayesinde dayanıklı cihazlar
  • Ağa standart protokoller bağlayarak hızlı diyagnostik ve uzun süreli veri güvenliği

Güvenilir sinyalizasyon

Sinyal sistemi  

Kanal havuzları için LED sinyal ışıkları

Havuzlar için sinyal sistemlerinin sürekliliği en önemli önceliktir.

Diyagnostik özellikleri ve endüstriyel kullanıma uygun haberleşme bağlantısı sayesinde LED sinyal ışıkları bu gereklilikleri dikkate alır. Oldukça sağlam tuzlu suya dayanıklı muhafaza ve dayanıklı bağlantı teknolojisi zorlu ortamlarda kullanıma göre tasarlanmıştır.

Havuz alt sistemlerinin kontrolü

Güvenli kontrol ve I/O sistemleri  

Havuz ünitelerinin güvenli kontrolü

Geçitler ve bölmeler gibi havuz kompleksinin tüm birimleri dümen konumuna göre kontrol edilir. Geniş kapsamlı kontrol ve I/O sistemleriyle gerekli SIL kategorisi veya performans seviyesine göre emniyet fonksiyonlarını izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Yedekli tasarlanan PROFINET haberleşmesi ile kombine edilen akıllı acil duruş sistemi havuz alt sistemlerinin güvenli kontrolünü sağlar.

Su seviyelerinin kontrolü

Giriş pompa istasyonu  

Su giriş ve çıkışının güvenli kontrolü

Phoenix Contact'ın modüler kontrol teknolojsi yük ambarına ihtiyaca uygun su giriş ve çıkışını kontrol eder ve seviyeyi kaydeder.

Pompalar, vanalar ve sürgülü geçitler programlı fonksiyon blokları ile kontrol edilir ve izlenir. Mevcut sistemlere entegrasyon kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Otomatik havuz sinyalizasyonu

Phoenix Contact'ın LED sinyal lambaları ve kontrol teknolojisiyle denizcilik sektöründe kullanıma yönelik güvenilir ve enerji verimli sinyalizasyon sistemleri tasarlayabilirsiniz.

Phoenix Contact'ın sinyal ışıkları tüm çözümün tamamlayıcı bir parçasıdır ve durum ve alarm mesajlarını tüm ağda mevcut kılar. Yaygın haberleşme arayüzlerini desteklerler. Bus bağlantısı sayesinde ağınıza mükemmel şekilde entegre edilirler.

Topoloji: otomatik havuz sinyalizasyonu  

Kanal havuzları için enerji verimli sinyal sistemleri

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat