Filo yönetimi

Filo yönetimi Phoenix Contact

Filonuzun verimliliğini asgariye çıkarın

Etkin filo yönetimi için operasyonlarınızla ilgili gelişmiş öngörüler edinin.

Online verilerin raporlanması, olası en yüksek filo verimliliğine ulaşmak ve uluslararası düzenlemeleri karşılamak için sürekli olarak artmaktadır. M.A.C. partnerimizle birlikte Sistem Çözümleri, sürekli online izleme ile gemi ve kıyı arasındaki işbirliğini kolaylaştırmak için bir çözüm sunuyoruz.

Tek bir tıklama ile filo performansınıza tam bir öngörü kazandırırsınız. Sonuç olarak, enerji verimliliğinizin yanı sıra yakıt tüketiminiz iyileştirilecek ve emisyonlar azaltılacaktır.

Avantajlarınız

  • Liman emisyon düzenlemelerini karşılamak için MRV ve IMO DCS'yi temel sistemimizle birlikte hazır hale getirin
  • Kolay kurulum ile hızlı uygulama için düşük montaj maliyeti
  • Operasyonlarınızın şeffaflığını artırmak için dünya çapında filo performansı
  • Kaynak yapılmadığı için sistemin kolay entegrasyonu
  • Uzaktan sorun giderme ile maliyet ve zamandan tasarruf edin

Geminizi tanıyın

Tablet ile konteynır gemisinin verilerine erişim  

Herhangi bir zamanda gemi bilgilerine erişim

Gemi bilgilerine dünyanın neresinde olursa olsun erişim. Seçilen veriler, veri kullanımını azaltmak için periyodik olarak güvenli ve güvenilir kara sunucuları ile senkronize edilir.

Kıyı personeliniz, filo performans verilerine, web bağlantılı herhangi bir cihazdaki tutarlı verilerle yapılandırılmış ve iyi organize edilmiş bir şekilde erişebilir.

Yatırımlarınızı yönetin

makine dairesi  

Geminizin verimliliğini artırmak için eksiksiz performans analizi

Geminizin verimliliğini artırmak için kolay uygulanabilir standart bileşenleri kullanın. Gemi kira kontratı uyumluluğu, öğleden sonra raporlama ve MRV raporlama gibi çözümlerle temeli oluşturun.

İhtiyaçlarınıza ve maksimum yatırım geri dönüşüne dayanarak, gemiyi ek bileşenlerle istediğiniz zaman genişletebilirsiniz. Geminizi daha da optimize etmek için size tam bir performans analizi verilecektir.

Performansınızı arttırın

Bilgisayar filonun genel durumunu gösterir  

Sorunların erken tanımlanması

Verileri, filoya genel bir bakışla görselleştirerek genişletilmiş öngürünün avantajından yararlanın. Önemli performans göstergeleri takip edilmekte ve sonuçta yakıt tüketimi ve emisyonlar düşmektedir.

Önleyici bakım ve uzaktan teşhis ile sorunları erken tespit ederek performansınızı artırın.

Filonuz için gelecekten bağımsız çözüm

Sadece birkaç veri toplayıcı ünitesi gerektiren çevrimiçi sistem gerekli tüm sensör verilerini toplayabilir. Veri toplayıcı kurulumu kolay kurulum ve düşük bakım için tasarlanmıştır.

Yakıt tüketimi, şaft gücü, trim / liste ve bazı deniz verileri noktaları sık sık toplanır. 15 dakika ortalama değerler kaydedilecek ve bulut tabanlı bir sistem aracılığıyla kıyıya aktarılacaktır. Toplanan veriler hem ofis hem de gemi tarafından görülebilir. Daha fazla analiz için üçüncü parti sistemlere açık bir arayüz mevcuttur.

Etkili filo yönetimi için bulut tabanlı çözüm  

Etkili filo yönetimi için bulut tabanlı çözüm

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat