Peters Tersaneleri: modern teknolojili konteynır gemileri

Açık denizlerde alarmlar ve izleme

Peters konteynır gemisi  

Otomatikleştirilmiş alarmlar ve izleme

Uygulama

Emma 90 metre uzunluğunda, 12.5 metre genişliğinde 1A buz sınıfında bir gemidir. Hollanda'da bulunan Peters Tersaneleri Emma'yı G. de Vries gemi şirketine transfer etmiştir. Diğer 20 gemide olduğu gibi Emma, Phoenix Contact kontrol teknolojisinin temelini oluşturduğu modern bir alarm ve izleme sistemiyle çalışmaktadır.

Çözüm

Tüm süreçlerin güvenli şekilde yürütülmesi amacıyla el-Tec'in yenilikçi izleme sistemi kurulmuştur. Sistem geminin tüm sistemsel durumlarını kontrol etmekte ve aynı zamanda pompaların kontrolü, navigasyon ışıkları ve ısıtma sistemi gibi görevleri yürütmektedir. Ana kontrol ve görüntüleme prosedürleri Phoenix Contact'ın PC tabanlı yüksek performanslı kontrolörüyle gerçekleşmektedir.

Sonuç

Gemi inşaatının alarm ve izleme sistemleri yüksek performanslı kontrol teknolojisiyle verimli ve güvenilir şekilde otomatikleştirilmiştir.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat