Dijital baskı süreçleri için hızlı ve esnek çözüm konseptleri

Genel bakış

Cretaprint'ten seramik injet yazıcı  

Cretaprint'ten seramik injet yazıcı

Cretaprint 1997'de fleksografik baskı ile seramik görüntülemeye yönelik makineler geliştirmek amacıyla kuruldu. Bu inovasyonun mükemmel sonuçları şirketi bugünkü konumuna taşımıştır.

Cretaprint 2011'de lansmanını gerçekleştirdiği bir dizi inovasyonla dijital seramik görüntüleme alanında global pazar lideri olmuştur. Şirketin inovasyonlarına bir örnek Çift Fayans Baskıdır. Bu iki farklı format ve şablonun aynı anda basıldığı bir yöntemdir.

Uygulama ve çözüm

Push-in teknolojili klemensler ve PLC röleler  

Dijital baskı için push-in bağlantı teknolojisi

Yeni makineler tasarlarken minimum yer gereksinimi ve modülerlik çok önemlidir. Işte tam bu nedenle Cretaprint Phoenix Contact'ın push-in teknolojisine güvenmiştir. Bu bağlantı teknolojisi komponentlerin bağlantı süresini kısaltırken kumanda panosunda yer kazancı sağlamaktadır.

Cretaprint Phoenix Contact'ın diğer ürün ve teknolojilerini de kullanmaktadır. Bunlara örnek olarak güç kaynakları, endüstriyel röleler, solid-state röleler, fieldbus bağlantıları, CES kablo geçiş sistemi ve CONTACTRON hibrit motor yol vericiler sayılabilir.

Benzer şekilde bu ürünlerin de bağlantısı hızlı ve kolay şekilde yapılmakta, montaj ve kablaj süreleri kısalmaktadır. Ürünler kompakt yapılarıyla yer tasarrufu sağlamaktadır.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Referrer: