Uygulamalar ve çözümler

Uygulamalar ve çözümler

Uygulamalarınız için komple çözümler

Size mümkün olan en yüksek esneklik ve rahatlığı sunuyoruz.

Size sadece bireysel ürünler sunmakla kalmıyor, Phoenix Contact'ın eksiksiz çözümleri ile projelerinizde size destek oluyoruz. Bağlantı teknolojilerimiz size mümkün olan en büyük esnekliği sağlar ve birbirleriyle mükemmel şekilde uyumlu ürünlerimiz, aynı aksesuarları birkaç farklı ürün için kullanmanızı sağlar. Çözümlerimizin aşağıda sunduğu avantajlara göz atın.

İş hayatınızı kolaylaştırıyoruz

Markalama ve etiketleme  

Markalama ve etiketleme

MARKALAMA portföyü planlamadan bitmiş etiketlere kadar her uygulama için sezgisel ve kullanıcı dostu çözümler sunar.

Size doğru yazıcıyı, profesyonel planlama için doğru yazılımı ve uygulamalarınızın her biri için mevcut en geniş markalama malzemelerini sunuyoruz. Ayrıca, bireysel ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmiş hizmetler ile size yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Korumanıza yardım ediyoruz

Bir konuttaki yıldırım düşmesi  

Kendinizi yıldırım düşmesinin etkisinden koruyun

Cihazlarınızın ve kişisel verilerinizin yıldırım düşmesi ve ilgili aşırı gerilimlerin sonuçlarından nasıl korunabileceğine dair fikirleri almada gecikmeyin.

Eviniz için Phoenix Contact'ın doğru ürünlerini kullanın. Konuyla ilgili size bilgi ve eğitim sunabilir ve doğru ürünleri seçmenize yardımcı olabiliriz.

Doğru seçimi yapmanıza yardım ediyoruz

Konfigüratörlerin ekran görüntüsü  

Doğru ürün için seçim kılavuzunu

Konfigüratörlerimiz birçok gereksinim ve mevcut teknik seçenekler karşısında iyi bir genel bakış sağlamanıza yardımcı olmak için hazırdır.

Doğru potansiyel korumayı seçmenize yardımcı olacak seçim kılavuzları yardımıyla veya etkin potansiyel dağıtımı için PTFIX dağıtım bloklarını özel olarak birleştirerek, her zaman uygulamanız için doğru ürünü veya doğru çözümü bulabileceksiniz.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat