Makine imalatı ve sistem imalatı

Makine imalatı ve sistem imalatı

Dünya çapında güvenli haberleşme

Makine imalatı gereksinimleriniz için yenilikçi ürünler ve hizmetler.

Uygulamanız: uzaktan bakım

Planlama, teslimat ve devreye almadan satış sonrası desteğe: makinenin yaşam döngüsü boyunca sağlanan çok yönlü hizmet makine ve sistem imalatında temel bir iş kolu haline gelmiştir.

Makinelerin ve üretim sistemlerinin sürekliliğini ve verimliliğini uzaktan diyagnostik ve uzaktan bakım ile optimize etmek gittikçe artan öneme sahip olmakta ve potansiyel gelir imkanı sağlamaktadır. Bu hizmetleri sunabilmek için makine ve sistemlerinize güvenli uzaktan bağlantılara ihtiyacınız vardır ve operatör tarafında müşterilerinizin kabul edeceği üniform ve uyumlu bir konsept izlemelisiniz.

Çözümümüz: güvenli bağlantı

Güvenli uzaktan bakım  

Makine imalatında güvenli uzaktan bakım

mGuard teknolojisiyle Phoenix Contact sistemlere ve makinelere hiçbir yazılım kurmadan entegre edilebilen, Internet veya mobil şebeke üzerinden uzaktan bakım çözümü sunmaktadır.

Kanıtlanmış mGuard cihazları işletim sisteminden bağımsız, sistemde veya ağda hiçbir konfigürasyon değişkliği yapmadan minimum eforla her ortamda kullanılabilir. Maksimum güvenliğe tüm mGuard cihazlarına entegre edilen güvenlik duvarı ve VPN teknolojilerinin (Sanal Özel Ağ) kombinasyonuyla ulaşılır.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat