Endüstri ve kritik altyapı

Endüstri ve kritik altyapı

Güvenli ve etkin

Güvenilir çalışma için güvenlik ürün ve çözümleri

Uygulamanız: hata emniyetli bir sistem

Yüksek büyüme oranlarıyla IT standartları Ethernet ve TCP/IP artık endüstriyel ağ dünyasını da fethetmektedir. Aynı zamanda insanlar ağa entegre kontrol ve otomasyon sistemlerinin zayıflıkları ve güvenlik risklerinden de gittikçe daha fazla haberdar olmaktadır.

Endüstriyel ağ güvenliği söz konusu olduğundaysa yaygın ofis çözümleri uygun değildir çünkü klasik IT'nin aksine sistemlerin sürekliliği en yüksek öncelikli güvenlik hedefidir. Diğer konular veri haberleşmesinin bütünlüğü ve gizliliğidir. Proses endüstrisi ve kritik altyapıların operatörleri korunmuş lokal endüstriyel ağlara ve Internet gibi IP ağlar üzerinden güvenli uzaktan bağlantılara güvenir.

Çözümümüz: kapsamlı güvenlik konseptleri

Proses mühendisliğinde mGuard  

Proses mühendisliği için güvenlik konsepti

Phoenix Contact erişimi yöneten ve istenmeyen veri trafiğini önleyen güvenlik konseptleri sunmaktadır.

Çözüm portföyü Ethernet kabloları için basit mekanik kilitten ağın bölümlendirilmesi için yönetilebilir switch'lere ve güvenlik duvarı işlevli endüstriyel güvenlik cihazlarına erişim kontrolüne ve şifreli Sanal Özel Ağlar (VPN) üzerinden güvenli ve gizli haberleşmeye uzanır.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat