Konveyör teknolojisi

Konveyör teknolojisi

Doğru zamanda ve doğru yerde

Kablosuz haberleşme konseptlerimiz güvenilir malzeme taşımasını destekler.

Tüm otomotiv üretim süreci boyunca doğru malzemelerin doğru üretim süreçlerine doğru zamanda sağlanması gerekir. Yüksek talep gören versiyon çeşitliliği ve mobil sistemlerde bilgi işleme nedeniyledir.

Phoenix Contact'ın çözümleri görselleştirmede uygun maliyetli mühendislik ve lojistik süreçlerinde seçici işlerlik sağlar. Kablosuz haberleşme konseptlerimiz güvenilir malzeme taşımasını destekler.

Avantajlarınız

  • Seçici çalışan görüntüleme sihirbazıyla uygun maliyetli mühendislik
  • Sürücülerde düşük aşınma ve düşük kayıplı anahtarlama
  • Test edilmiş kablosuz teknoloji sayesinde montaj maliyetlerinde tasarruf

Sürücülerin güvenli anahtarlanması

CONTACTRON hibrit motor yol vericiler  

CONTACTRON hibrit motor yol vericiyle sürücüleri güvenli anahtarlayın ve izleyin

Konveyör teknolojisindeki her sürücü frekans invertörü gerektirmez. Phooenix Contact'ın CONTACTRON hibrit motor yol vericisi sayesinde sürücüler minimum aşınma ve kayıpla anahtarlanabilir ve izlenebilir.

Motor kontrol çözümü fieldbus sistemlerine hızlı, kolay entegrasyon sağlar. Acil duruş anında güç güvenilir şekilde kesilir.

Kablosuz haberleşme

Otomotiv endüstrisi için elektrikli monoray sistemi  

Elektrikli monoray sisteminde kablosuz veri iletimi

Konveyör teknolojisinde kablolu haberleşme genellikle çok pahalıdır ve fazla bakım gerektirir. Phoenix Contact elektrikli monoray sisteminde veri iletimi ve çapraz konveyörün sınırlamalarının aşılmasında kanıtlanmış kablosuz çözümleri sunar.

Dağıtılmış operasyon

Otomotiv üretiminde kumanda panosu  

Uzak sistemler için Viswiz görüntüleme sihirbazı

Makine Yönetmeliği yalnız görülebilen alanların çalışmasına izin verir. Koşul uzak sistemlerde otomatik ürtetilen görüntülemeyi zorlaştırır.

Sonuç olarak Phoenix Contact Viswiz' geliştirmiştir; seçici görüntüleme sihirbazı. Bu doğru görüntülemeyi doğru zamanda sağlar.

Bütünsel konveyör konsepti

Konveyör teknolojisi otomobil hattının tüm üretim alanlarına uzanır. Birçok otomasyon uygulamasında haberleşme kablosuz yapılabilir; zemin konveyör araçlarından takoz sistemlerine ve elektrikli mooray sistemlerine kadar

Çözümlerimiz daha önce gerçekleştirilen projelerin uzmanlığına dayanır. Ayrıca motorların güvenli anahtarlanması ve görüntüleme alanı öncelikli tasarlanan operasyon özelliklerine sahiptirler.

Topoloji: konveyör konsepti

Phoenix Contact otomobil hattının tüm üretim alanları için konveyör konsepti sunmaktadır

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat