Seminerler

Emniyetiniz için uzman bilgi

Müşterinin sahasında emniyet eğitimi  

Emniyetle ilgili sorularınızı yanıtlıyoruz

Firma içi seminerlerimiz size şartnameden önlemlerin doğrulanmasına olan süreçte destek olarak sistematik hataları önlemektedir.

Seminere katılarak EN ISO 13849'u uygulama ve SISTEMA yazılımını kullanma bilgisi kazanıp kontrol sistemlerinin emniyetini değerlendirebileceksiniz.

EMC Yönetmeliği ve Alçak Gerilim Yönetmeliği

EMC Yönetmeliği (elektromanyetik uyumluluk) ve Alçak Gerilim Yönetmeliği'nin revize sürümleri 20 Nisan 2016'da yürürlüğe girmiştir. Bu seminer yönetmeliklere uyum sağlamak için gerekli süreç ve yöntemler hakkında kapsamlı bilgiler sunmaktadır. Ayrıca yasal mevzuatı ve yeni terminolojiyi de açıklıyoruz. Eski sürümlere göre farklılıkları öğreneceksiniz. Risk analizi ve değerlendirmesi güncellenen her iki yönetmelik için de gereklidir ve burada önemli bir rol oynar.

Tanim Dil
EMC Yönetmeliği ve Alçak Gerilim Yönetmeliği [PDF, 0.11 MB]
Yarım günlük seminer
İngilizce

EN ISO 13849-1'in uygulanması

Bu eğtim size kontrolördeki güvenlik bazlı kısımların nasıl uygulanacağını ve performans seviyesi formunda güvenlik fonksiyonlarının güvenilirliğini nasıl belirleyeceğinizi öğretmektedir. Bu EN ISO 13849-1 standardında açıklanmaktadır. Safety kontrolörler için uygun donanım yapısına ek olarak güvenli yazılım geliştirmeyi de öğreneceksiniz. Eğitimden sonra safety kontrolörün gerekli performans seviyesini ve gerekli mekanik arabirimleri belirleyebileceksiniz. Optimum safety kontrolör oluşturabilecek ve ulaşılan performans seviyesini hesaplamak için temel bilgileri ve süreçleri öğreneceksiniz. Ayrıca güvenlik fonksiyonlarını değerlendiren SISTEMA yazılımındaki seçenekler hakkında genel bir bilgiye sahip olacaksınız.

Tanim Dil Güncelleme
EN ISO 13849-1'in uygulanması [PDF, 0.15 MB]
Bir günlük seminer
Ingilizce 12.10.2015

SISTEMA kullanıcı eğitimi

Bu kullanıcı eğitimine katılarak SISTEMA yazılımıyla çalışmak için gerekli bilgiye sahip olacaksınız. SISTEMA emniyet fonksiyonlarını değerlendiren bir yazılımdır ve Alman Sosyal Kaza Sigortası (BGIA) Mesleki Emniyet ve Sağlık Kurumu'dan ücretsiz temin edilir. Yazılım performans seviyesini belirlemek için EN ISO 13849-1'in uygulanmasında kapsamlı destek sağlamaktadır.

Tanim Dil Güncelleme
SISTEMA yazılımı [PDF, 0.12 MB]
Bir günlük seminer
Ingilizce 12.10.2015

Emniyet semineri talep et

Buradan kişisel emniyet seminerinizi talep edin. Sizinle ayrıntıları konuşmaktan memnun olacağız.

Alternatif olarak ayarlanmış bir yerde takvimi belli seminerlerimize de katılabilirsiniz.

Safety-Hotline

+49 5281/946 2777

Dringenauer Straße 30
31812 Bad Pyrmont, Germany

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat