Danışmanlık

Fonksiyonel emniyet için uzman öneriler

Phoenix Contact uzmanları makinenin işletimindeki emniyet konularında önerilerde bulunur  

Makine değişiklikleri ve entegrasyonuyla ilgili konularda tavsiye sunuyoruz

Eğer operatör olarak makinede değişiklik yaparsanız sorumluluğunuz üreticiyle aynı olabilir. Bu durumda makinenin tüm EU yönetmeliklerine uygun olmasını sağlamak durumundasınızdır.

Bazı durumlarda mevcut veya yeni bir makineyi bir üretim sisteminde birbirine entegre edecekseniz makine üreticisinin tüm görev ve sorumlulukları size geçecektir.

Makine değişiklikleriyle ilgili danışmanlık

Makinedeki değişikliklerin kontrolünde makinedeki önemli değişikliklerin yasal yönlerini ve olası sonuçlarını sunuyoruz. Bu Alman ve Avusturya yasal provizyonlarında gösterilir. Planlanan değişikliklerin sınıflandırılması için olası karar verme kriterlerini açıklıyoruz. Böylece değişikliğin önemli olup olmadığını belirleyebilirsiniz. Ayrıca tüm ilgili yönlerin değerlendirilmesi için bir şablon doküman sunuyoruz. En az bir değişikliğin değerlendirilmesini örnek olarak kullanarak içeriği ayrıntılı açıklıyoruz. Analiz sonuçlarının doğrulanması için tamamlanmış şablon dokümanı kullanabilirsiniz.

Tanim Dil Güncelleme
Makine değişiklikleriyle ilgili danışmanlık [PDF, 0.14 MB]
Makinedeki değişiklik önemli bir değişiklik oluşturuyor mu?
Türkçe 12.10.2015

Makinelerin bağlantısıyla ilgili danışmanlık

Makinedelerin birbirlerine bağlantısıyla ilgili kontrolde makinedeki düzenlerin yasal yönlerini ve olası sonuçlarını sunuyoruz. Bu Alman ve Avusturya yasal provizyonlarında gösterilir. Planlanan değişikliklerin sınıflandırılması için olası karar verme kriterlerini açıklıyoruz. Ayrıca gereken durumlarda bir makine düzeninden olası kaçınma yollarını da gösteriyoruz.

Tanim Dil Güncelleme
Makinelerin bağlantısıyla ilgili danışmanlık [PDF, 0.14 MB]
Birbirine bağlantı bir makine düzeni oluşturuyor mu?
Türkçe 12.10.2015

Danışmanlık talep et

Bireysel danışmanlığınızı buradan talep edin. Sizinle ayrıntıları konuşmaktan memnun olacağız.

Safety-Hotline

+49 5281/946 2777

Dringenauer Straße 30
31812 Bad Pyrmont, Germany

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat