Makine ve sistemlerin emniyet hizmetleri

Makine ve sistemlerin emniyet hizmetleri

Emniyet çözümünüz

Makinenizdeki emniyet uygulamasının tüm yaşam döngüsü boyunca uzman destek.

Geri Hizmet ve destek

Kategori

 • Makine üreticileri
  Makine üreticileri

  Makine üreticisi olarak özellikle kontrolörlerin emniyeti ve güvenilirliği konularında Makine Yönetmeliğine uymak durumundasınız. Size bu konuda destek oluyoruz.

 • Sistem entegratörleri
  Sistem entegratörleri

  Sistem entegratörü olarak emniyet fonksiyonlarının şartnamesi ve aşamalarıyla ilgilenmek zorundasınız.

 • Makine operatörleri
  Makine operatörleri

  Makinenin bir parçasını çalıştırırken bu kurallara uymak sizin sorumluluğunuzdur.

Emniyet hizmetlerimiz: makinenizle ilgili tüm emniyet kapsamı için çok yönlü destek. Ister makineyi işletin, ister makineyi bütün veya parçalar halinde üretin, makineyi ihraç edin veya makineye teknik sistemler entegre edin - ihtiyaçlarınıza uyarlanmış hizmetlerle size destek oluyoruz.

Avantajlarınız

 • Emniyet bilgilerini Phoenix Contact'a ileterek zaman kazanın
 • TÜV-sertifikalı uzmanların bilgi ve deneyimiyle yasal konularda kesinlik
 • Çok yönlü teknoloji ve ürün tecrübesi sayesinde optimum emniyet çözümü
 • Tüm gereksinimlerin dikkate alındığı sofistike proses yönetimi
 • Optimum koordinasyonlu proses adamları ile hedef odaklı proje yönetimi
 • Düzgün dokümantasyon ile izlenebilir yasal koruma

En başından uzman destek

Emniyetiniz için uzmanlığımız. Phoenix Contact'ın emniyet uzmanlarıyla makinelerinizi yasal zorunluluklara uygun planlayın, üretin, işletin ve değiştirin. TÜV-sertifikalı uzmanlarımız makine emniyetinizin yasal zorunluluklara uygunluğu konusunda kesinlik sağlar. Desteğimiz üreticiden bağımsızdır.

Kriterlerimiz EN ISO 13849, EN 62061 ve proses teknolojisi için EN 61511'e göre makinenin emniyet yaşam döngüsünü baz alır. Emniyetle ilgili gereksinimlerin uygulanması için istikrarlı ve izlenebilir destek sağlıyoruz.

Böylece fonksiyonel emniyetten sorumlu kişi olarak tüm tehlikeli ve sistematik hataları önleyebilir ve standartlarla uyumlu çalışabilirsiniz.

Emniyet yaşam döngüsü desteği

Makineler için emniyet yaşam döngüsü  

Makineler için emniyet yaşam döngüsü

Makine operatörleri
Almanya'da geçerli Endüstriyel Emniyet Kuralları ve Sağlık, tehlike yönetimi ve ekipmanların korunması konularında size destek oluyoruz. Makine operatörü olarak makinenizde değişiklik yaptığınızda rolünüz makine üreticisi olarak değişebilir.

Makine üreticileri
Almanya'da geçerli Makine Yönetmeliği, EMC Yönetmeliği, Alçak Gerilim Yönetmeliği ve CE onayı konularında size destek oluyoruz. Faz 0 - faz 7 makineler için emniyet yaşam döngüsü bazında proses tasarlıyoruz.

Sistem entegratörleri
EN ISO 13849, EN 62061, Avrupa EMC Yönetmeliği ve Alçak Gerilim Yönetmeliği ve SISTEM yazılımının kullanımı konularında size destek oluyoruz. Faz 2 - faz 7 makineler için emniyet yaşam döngüsü bazında proses tasarlıyoruz.

Safety-Hotline

+49 5281/946 2777

Dringenauer Straße 30
31812 Bad Pyrmont, Germany

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat