Ürün master verileri

Ürünlerimizi CAE uygulamalarınıza entegre ederek tasarımlarınızı etkinleştirmek istiyor musunuz? Bu sayfada ürünlerimizin master verilerini sunuyoruz. Gerekli verileri mühendislik programlarınıza transfer ederek hızlı ve hatasız tasarımın ilk adımını atın. Avantajınız: ürün gamımız düzenli olarak genişlemekte ve güncellenmektedir.

AmpereSoft ProPlan

AmpereSoft

Burada AmpereSoft'un ProPlan sistemine girebileceğiniz ürün master verilerini bulabilirsiniz. Sürükle & Bırak ile ürünü CAE sistemine ekleyin.

Basa dön

AUCOTEC Mühendislik Yazılımı

AUCOTEC Mühendislik Yazılımı

Bir AUCOTEC Engineering Base kullanıcısı mısınız? Ürünlerimizin master verilerini ve sembollerini doğrudan AUCOTEC web sitesinden indirmek ister misiniz? Öyleyse, aşağıdaki linki tıklayın.

Basa dön

EPLAN P8 Sürüm 2.x

Buradan Phoenix Contact'ın ürün master verilerini EPLAN P8 Sürüm 2.0 ve üzeri için indirebilirsiniz.

Basa dön

IGE+XAO SEE Electrical Expert

IGE+XAO SEE Electrical Expert

Aşağıdaki bağlantı sizi IGE+ XAO sayfasına götürür. Burada SEE Electrical, SEE Electrical Expert ve SEE Electrical 3D Panel için akıllı 3 boyutlu modeller de dahil olmak üzere ana verileri bulacaksınız. Bunları IGE + XAO veri portalı SEE web kataloğundan indirebilirsiniz.

Basa dön

WSCAD

WSCAD

Aşağıdaki link sizi WSCAD web sitesine götürür. Orada Phoenix Contact ürünlerinin master veri ve sembollerini bulacaksınız. Daha sonra verileri doğrudan WSCAD veritabanınıza aktarabilirsiniz.

Basa dön

ZUKEN

ZUKEN

Aşağıdaki link sizi ZUKEN web sitesine götürür. Orada Phoenix Contact ürünlerinin master veri ve sembollerini bulacaksınız. Daha sonra bu verileri doğrudan ZUKEN E³ veritabanınıza aktarabilirsiniz.

Basa dön

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300