Saha hizmeti ve yardım hattı

Hedefimiz: verimliliğiniz

Proje boyunca saha hizmeti  

Sisteminiz için kapsamlı hizmet – montajdan sistem kontrolüne.

Servis ekibimizin sunduğu avantajlardan yararlanın: yılların tecrübesi, odaklanmış uzmanlık ve esneklik. Phoenix Contact'ın servis uzmanları ağı montaj, devreye alma ve operasyonda, dünyanın en uzak köşesine bile destek sağlamaya hazırdır.

Uzman hizmet – genel bilgiler

Uzman yardım hattı

Durum kritik olduğunda yeriniz nerede olursa olsun yanınızdayız. Uzman yardım hattında kişisel temsilcinizle direkt hattan görüşebilirsiniz. Uzmanınız zaten gerekli bilgilere sahip olacaktır. Size özel uzmanlarınız hattın diğer ucunda her an hazırdır.

24-saat yardım hattı (Almanya için geçerlidir)

Phoenix Contact'ın yardım hattı ücretsizdir ve her an otomasyon ürünleri ve teknoloji konularında "ilk yardım" sağlar. Acil durumda çalışma saatleri dışında bile yedek parça temini yapabiliriz.

Lokal servis

Saha hizmetimiz sistem genişlemesi veya sistem duruşlarında yardım sağlar. Otomasyon çözümünüzü uygulamak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Ayrıca hataların yerini anında tespit edip bunları ortadan kaldırıyoruz.

Devreye alma desteği

Müşterinin güvenini koruyun ve kritik devreya alma aşamasında risk almaktan kaçının. Doğrudan saha saha desteği veriyoruz ve herşeyin planlandığı gibi yürümesini sağlıyoruz.

Sistem kontrolü

Sistem kontrolü sistem veya makinenizin maksimum süreklilikte çalışmasını sağlar. Koordine edilmiş komple paketler sunuyoruz – bus veya Ethernet uygulamalarınızın güçlü ve zayıf yanlarından program kodu kontrollerine kadar.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat