Endüstriyel Ethernet için montaj teknolojisi

Ağ kurulumu

Tüm ağlar için

İster bakır ister fiber optik – burada sisteminiz için zengin bir malzeme seçeneği bulacaksınız.

Geri Endüstriyel Ethernet

Kategori

Arama Endüstriyel Ethernet için montaj teknolojisi

Bu kategorideki tüm ürünleri göster

Tüm ağı kendiniz kurun – size yardım etmekten memnun oluruz. Sahada esnek montaj için gerekli tüm komponent ve aletleri Phoenix Contact'tan temin edin.

Avantajlarınız

  • Kapsamlı ürün gamı sayesinde herşey tek kaynaktan tedarik edilir
  • Hızlı montaj: özel uzunluklarda hazır kablolar
  • Etkili montaj araçları sayesinde sahada kolay montaj

Fiber optik (FO) ağlar

FO kablolar  

Kablolar ve konnektörlerde kapsamlı seri

Uzak mesafeler ve ağ bileşenlerinin izole bağlantısı için fiber optik seçin. Phoenix Contact FO montaj teknolojisinin her yönü için zengin bir ürün gamı sunmaktadır:

  • Çok çeşitli FO kablolar, Ethernet için
  • Birleştirilebilir FO konnektörler
  • Montaj çantası
  • FO ölçü enstrümanları

Soket veya panel geçiş gibi aksesuarlar seriyi tamamlar.

Bakır bazlı ağ kurulumu

Ağ bileşenleri: konnektör, patch panel, izolatör ve kablo  

Başarılı ağ kurulumu için komponentler

Bakır bazlı ağ başarılı bina tesisatı için en iyi çözümdür. Phoenix Contact Ethernet ağınız için gerekli tüm komponent ve aksesuarları sunmaktadır:

  • Metre olarak satılan ağ kabloları
  • Patch kablolar
  • Patch paneller ve ağ izolatörleri gibi pasif komponentler
  • Çok çeşitli aletler ve konnektörler

Elektriksel ağ izolatörleri

FL ISOLATOR elektriksel Ethernet izolatörleri  

Elektriksel Ethernet izolatörleri

Endüstriyel ortamlarda potansiyel farklılıklar parazitsiz veri iletiminde sürekli bir sorun teşkil etmektedir. FL ISOLATOR bakır Ethernet ağlarında elektriksel izolasyon için kullanılır.

4 kV'a kadar yüksek kaliteli izolasyon sayesinde Ethernet cihaz ve arayüzlerinizi koruyabilirsiniz. Bu da parazitlere dayanımı önemli ölçüde arttırır.

FL ISOLATOR opsiyon olarak M12 bağlantı teknolojili ve duvara monte gövdeli olarak da temin edilebilir.

Yüksek ağ sürekliliği için yedekleme modülleri

Paralel ağ yedeklemesi için yedekleme modülleri  

Paralel ağ yedeklemesi için yedekleme modülleri

Hatasızlık performansı birçok ağda önemlidir. PRP yedekleme modülleri arıza olduğunda sıfır geçiş zamanı ile paralel ağ yedeklemesi sağlar. Modüller ağınızda yüksek süreklilik sağlar.

Bir bakışta avantajlarınız:

  • Konfigürasyon olmadan sürekliliği yüksek ağ kurulumu
  • Arıza durumunda kesintisiz operasyon için geçiş zamanı yoktur
  • Ağ hatası veya ağ bileşenlerindeki bir hatadan dolayı veri kaybı oluşmaz
  • IEC 61850-3 ve IEE 1613'e göre en zor elektromanyetik, elektrostatik ve iklimsel koşullar altında kullanılabilir
  • Maksimum süreklilik için paralel ağlarda PRP desteksiz olan cihazların entegrasyonu

Pasif mini patch paneller

Çeşitli bağlantı opsiyonlarıyla mini patch paneller  

Çeşitli bağlantı opsiyonlarıyla mini patch paneller

RJ45 konnektörlerin sahada montajı için alternatif arayışı içinde misiniz? Mini patch paneller kullanıcı dostu bir çözüm sunmaktadır.

Hangi versiyonun seçildiğine bağlı olarak çapraz kumanda panosu saha kablosunu vidalı, yaylı veya LSA klemenslere kolayca bağlayabilirsiniz. Cihaz bağlantısı hazır montajlı RJ45 patch kablolarla yapılır.

Farklı cam fiber modülleri kullanmak için SFP modülleri

Esnek cam fiber iletim için SFP modülleri  

Esnek cam fiber iletim için SFP modülleri

SFP (small form-factor pluggable) modülleri Ethernet Switch'lerinizin SFP portlarını esnek kullanabilmenizi sağlar. İster single-mode veya multi-mode iletim, ister Hızlı Ethernet veya Gigabit, Phoenix Contact uygulamanız için uygun SFP modüllerini sunmaktadır:

  • Bakır ve FO iletim (single mode ve multimode)
  • 80 km'ye kadar iletim mesafeleri
  • WDM teknolojili tekli fiber iletim
  • 100 Mbps ve 1000 Mbps
  • SFP slotlu tüm Phoenix Contact switch'lerinde kullanılabilir

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat