Endüstriyel Ethernet için montaj teknolojisi

Endüstriyel Ethernet için montaj teknolojisi

Tüm ağlar için

İster bakır ister fiber optik – burada sisteminiz için zengin bir malzeme seçeneği bulacaksınız.

Geri Endüstriyel Ethernet

Kategori

Arama Endüstriyel Ethernet için montaj teknolojisi

Bu kategorideki tüm ürünleri göster

Tüm ağı kendiniz kurun – size yardım etmekten memnun oluruz. Sahada esnek montaj için gerekli tüm komponent ve aletleri Phoenix Contact'tan temin edin.

Avantajlarınız

  • Tek bir kaynaktan her şey: hazır kablolardan yedekleme modüllerine
  • Hızlı montaj: özel uzunluklarda hazır kablolar
  • Etkili montaj araçları sayesinde sahada kolay montaj

SFP modülleri: Cam fiber teknolojisinin esnek kullanımı

Üç SFP modülü  

Esnek cam fiber iletim için SFP modülleri

SFP (small form-factor pluggable) modülleri Ethernet Switch'lerinizin SFP portlarını esnek kullanabilmenizi sağlar. İster single-mode veya multi-mode iletim, ister Hızlı Ethernet veya Gigabit, Phoenix Contact uygulamanız için uygun SFP modüllerini sunmaktadır:

  • Bakır ve FO iletim (single mode ve multimode)
  • 80 km'ye kadar iletim mesafeleri
  • WDM teknolojili tekli fiber iletim
  • 100 Mbps ve 1000 Mbps
  • SFP slotlu tüm Phoenix Contact switch'lerinde kullanılabilir

Ethernet patch paneller: Güvenli bağlantı hızlandı

Üç Ethernet patch panel  

Patch panelleri kontrol panosu ve saha arasında güvenli bir bağlantıyı garanti eder

Ethernet patch paneller, saha ve kontrol panosu kablolaması arasında hızlı ve kolay bağlantı sağlar. Kapalı kablolama alanında, IDC, push-in veya vidalı bağlantı saha kablosunun montajını basitleştirir. Kablo ekranı aletsiz hızlı ve kolay şekilde bağlanabilir - gerginlik giderme aynı anda sağlanır. Bu montajda büyük zaman kazandırır.

Opsiyon olarak bu arayüz modülleri aşırı gerilim korumalı ve ekran akımı izlemeli de mevcuttur.

PoE enjektörleri: Güvenilir ve basit besleme

PoE enjektörler  

PoE enjektörleri ağa veri ve elektrik sağlar

Power over Ethernet (PoE) enjektörleri, kameralar gibi uzaktaki Ethernet cihazlarını veri ve elektrik ile ortak bir kablo üzerinden beslemek için kullanılabilir. Kompakt bağımsız çözüm, 60 watt'a kadar çeşitli performans sınıflarında mevcuttur.

RJ45 soketine ek olarak, PoE enjektörleri saha kablosu ve entegre aşırı gerilim koruması için alternatif bağlantı teknolojilerine sahiptir. Bu, bağlı uç cihazları korur ve dolayısıyla sistem sürekliliğini arttırır.

Ağın elektriksel izolasyonu için ağ izolatörleri

Ethernet izolatörleri  

Ağ izolatörleri uç cihazlarınızı korur

Endüstriyel ortamlarda potansiyel farklılıklar parazitsiz veri iletiminde sürekli bir sorun teşkil etmektedir. FL ISOLATOR bakır Ethernet ağlarında elektriksel izolasyon için kullanılır.

4 kV'a kadar yüksek kaliteli izolasyon sayesinde Ethernet cihaz ve arayüzlerinizi koruyabilirsiniz. Bu da parazitlere dayanımı önemli ölçüde arttırır.

FL ISOLATOR opsiyon olarak M12 bağlantı teknolojili ve duvara monte gövdeli olarak da temin edilebilir.

Yüksek ağ sürekliliği için PRP yedekleme modülleri

Iki PRP yedekleme modülü  

Paralel ağ yedeklemesi için yedekleme modülleri

Hatasızlık performansı birçok ağda önemlidir. PRP yedekleme modülleri arıza olduğunda sıfır geçiş zamanı ile paralel ağ yedeklemesi sağlar. Modüller ağınızda yüksek süreklilik sağlar.

Bir bakışta avantajlarınız:

  • Konfigürasyon olmadan sürekliliği yüksek ağ kurulumu
  • Arıza durumunda kesintisiz operasyon için geçiş zamanı yoktur
  • Ağ hatası veya ağ bileşenlerindeki bir hatadan dolayı veri kaybı oluşmaz
  • IEC 61850-3 ve IEE 1613'e göre en zor elektromanyetik, elektrostatik ve iklimsel koşullar altında kullanılabilir
  • Maksimum süreklilik için paralel ağlarda PRP desteksiz olan cihazların entegrasyonu

Bakır montaj: Ağ kablolarından RJ45 konnektörlere ve dairesel konnektörlere

RJ45 ve M12 bağlantılı bakır kablolar  

Tesisiniz için doğru bakır kablolar

Phoenix Contact'ın bakır veri kabloları, özel aletler gerekmeden ve 10 Gbps'ye varan hızlı veri aktarım hızıyla basit montaj özelliğine sahiptir. RJ45'ten USB ve D-SUB'tan M12'ye kadar Phoenix Contact uygulamanız için her zaman doğru bağlantıya sahiptir. 360° EMC korumalı özel ekranlama konseptleri, EMC ve ESD'ye yüksek düzeyde dayanıklılık sağlar.

FO montaj: Cam fiber kablolardan FO konnektörlere

FO kablolar  

Kablolar ve konnektörlerde kapsamlı seri

Fiber optikler yüksek iletim hızı, düşük zayıflama ve elektromanyetik enterferanslara karşı dayanıklılık sağlar. Fiber optikler uzak mesafeler için idealdir. Phoenix Contact, SC-RJ, LC, SC, F-SMA'dan ST'ye ve POF, PCF, GOF fiber tiplerine kadar tüm FO montaj teknolojisi uygulamaları için kapsamlı bir ürün yelpazesi sunmaktadır:

  • Çok çeşitli FO kablolar
  • Birleştirilebilir FO konnektörler
  • Profesyonel aletlerden oluşan montaj çantası
  • FO ölçüm cihazları

Soket veya panel geçiş gibi aksesuarlar seriyi tamamlar.

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Hizmet


Ethernet Patch Panel

Saha ve kontrol panosu kablolaması arasındaki arayüz

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat