FO kablolar

Kesintisiz ve elektriksel izoleli iletim

Parazitsiz ve topraksız

Hangi fiber tipi olursa olsun kapsamlı ürün portföyümüzden doğru kablolama çözümünü seçebilirsiniz.

Geri Kablolar ve hatlar

Kategori

Arama FO kablolar

Bu kategorideki tüm ürünleri göster

Yüksek iletim hızı, optimum zayıflama özellikleri, elektromanyetik etkilere dayanıklı: FO kablolar modern endüstriyel standarttır. Metre olarak satılan ve montajlı kablolarda POF, PCF ve GOF seçimini 50 µm ve 62.5 µm (multi mode) ve 9 µm (single mode) olarak seçebilirsiniz.

Avantajlarınız

  • Metre cinsinden satılan tüm yaygın fiber tiplerini içeren geniş ürün gamı
  • Profesyonel aletlerle sahada hızlı montaj
  • Tüm yaygın ağ ve fieldbus'lar için kapsamlı ürün gamı

Montajlı kablolar

Montajlı kablolar  

Montajlı kablolar

Standart FO konnektörlerinde kapsamlı ürün gamını baz alan esnek ve kararlı veri iletim çözümleri oluşturun.

  • Kompakt LC duplex konnektörler
  • POF, PCF ve GOF için push-pull teknolojili SC-RJ
  • Montajlı FSMA ve ST konnektörler

 

Metre cinsinden satılır

Metre cinsinden satılır  

Metre cinsinden satılır

Phoenix Contact'ın kabloları ve bağlantı sistemleri endüstriyel otomasyon, bilgisayar merkezleri veya bina kablolaması gibi birçok alanda çözümler sunmaktadır.

  • Maksimum 100 Mbps'ye kadar polimer fiber optik
  • Maksimum 1 Gbps'ye kadar polimer clad fiber (PCF)
  • 10 Gbps'ye kadar cam fiber (GOF) multi mode
  • 40 Gbps'ye kadar single-mode cam optik fiber (GOF)

 

Aletler ve aksesuarlar

Aletler ve aksesuarlar  

Aletler ve aksesuarlar

Fiber optik kabloları sahada monte edin. Phoenix Contact'ın montaj aletleri çok kısa sürede güvenli bağlantı sağlar.

  • Tüm fiber tipleri için aletler
  • Mekanik ek sayesinde cilalama yapılmaz
  • Pratik aksesuarlarıyla alet takımları

 

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat