Ürün listesi Aksesuarlar

Filtre

33 Sonuçlar

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Sertifika

Media module - FL SFP FX - 2891081

Küçük form-faktör geçmeli modül 100 Mbps veri iletim hızında,1310 nm (uzun) dalga boyunda fiber optik arayüz sağlar.

Media module - FL SFP FX SM - 2891082

Küçük form-faktör geçmeli modül 100 Mbps veri iletim hızında,1310 nm (uzun) dalga boyunda fiber optik arayüz sağlar.

Media module - FL SFP SX - 2891754

850 nm dalga boyu ile 1 km'e kadar iletim için Gigabit SFP modülü

Media module - FL SFP SX2 - 2702397

1310 nm dalga boyu ile 2 km uzaklığa kadar iletim için Gigabit SFP modülü.

Media module - FL SFP LX - 2891767

1310 nm dalga boyu ile 30 km'e kadar iletim için Gigabit SFP modülü

Media module - FL SFP LH - 2989912

1550 nm dalga boyu ile 80 km uzaklığa kadar iletim için Gigabit SFP modülü.

yeni

Media module - FL SFP GT - 2989420

100 m uzaklığa kadar iletim için Gigabit SFP modülü.

Media module - FL SFP FE WDM20-A - 2702437

1310/1550 nm dalga boyu ile tek bir fiber üzerinde maksimum 20 km uzaklığa kadar iletim için Fast Ethernet SFP WDM modülü.

Media module - FL SFP FE WDM20-B - 2702438

1550/1310 nm dalga boyu ile tek bir fiber üzerinde maksimum 20 km uzaklığa kadar iletim için Fast Ethernet SFP WDM modülü.

Media module - FL SFP FE WDM20-SET - 2702439

1310/1550 nm dalga boyu ile tek bir fiber üzerinde maksimum 20 km uzaklığa kadar iletim için Fast Ethernet SFP WDM seti.

33 Sonuçlar

Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A
34692 B. Çamlıca - Üsküdar
İstanbul/Türkiye
Mersis:0729002180800018
+90 216 225 4300

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat