PHOENIX CONTACT Connector Technology GmbH

PHOENIX CONTACT Connector Technology GmbH, Herrenberg, Germany

Ideal bağlı

M5 - M58 ölçülerinde dairesel konnektörler için teknoloji merkezi.

Phoenix Contact Connector Technology GmbH Phoenix Contact Group içinde dairesel konnektörler için kurulmuş teknoloji merkezidir. M5 - M58 ölçülerine ek olarak şirket müşteriye özel kablo sistemleri ve çözümleri de sunmaktadır. Ürünler Phoenix Contact'ın global satış ağı tarafından satılmaktadır..

Sinyal, data ve güç için çözümler

Herrenberg'deki şirket genel merkezi plastik enjeksiyon kalıp, kablo montajı, aksesuar imalatı ve mekanik imalatta en modern teknolojiyi kullanmaktadır.

Kapsamlı ürün gamı sinyal, data ve yenilikçi hibrit konnektörler için yuvarlak konnektörleri içerir. Uluslararası onaylar ve çok sayıda tip, kodlama ve koruma sınıfı sayesinde ürün gamı makineler ve sistemler, elektrik sürücüleri, imalat makineleri ve altyapı uygulamalarındaki cihazlar için kişiselleştirilmiş bağlantı çözümleri sunar.

Uzun yılların tecrübesi

1989 yılında Coninvers GmbH adıyla kurulan Phoenix Contact Connector Technology GmbH 1998 yılından itibaren Phoenix Contact Group'un parçası olmuştur. 2002 yılından itibaren yüzde yüz şirkete ait olmuştur.

Kasım 2014'ten itibaren şirket Phoenix Contact Connector Technology GmbH olarak adlandırılmıştır. Dr. Christian Helmig şirketin Başkan Vekili olup, 320 civarında çalışanı bulunmaktadır.

Sinyal konnektörleri

Sinyal konnektörleri  

Sinyal konnektörleri

Sinyal iletimi için M5 - M23 ölçülerinde çok sayıda konnektör sunuyoruz. Uygulamanıza tam uyan 3 - 19 pinli versiyonlar lehim veya krimp bağlantılı olarak temin edilebilir.

Data konnektörleri

Veri konnektörleri  

Data konnektörleri

Endüstriyel ve altyapı uygulamalarında hızlı ve güvenli veri haberleşmesi için yaygın tüm fieldbus ve ağlarda kullanılabilen M8 ve M12 ölçülerinde dairesel konnektörler sunuyoruz.

Hibrit konnektörler

Hibrit konnektörler  

Hibrit konnektörler

Hibrit konnektörler sinyal, veri ve gücü kompakt tek bir konnektörde taşır, müşterilerimiz cihazların bağlantısında zaman ve alan kazanır.

PHOENIX CONTACT Connector Technology GmbH

+49 70 32/92 74 0

Heisenbergstraße 1
D-71083 Herrenberg

Daha Fazla Bilgi

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat