PHOENIX FEINBAU GmbH & Co. KG

PHOENIX FEINBAU GmbH  Co. KG, Lüdenscheid

Üretimde uzmanlık

Phoenix Contact Grup için üretim ve teknoloji geliştirme.

Phoenix Feinbau GmbH & Co. KG Almanya'nın Lüdenscheid kentinde kurulu metal işleme şirketidir. Phoenix Contact Group'un bir parçası olarak şirket işleme, damgalı parça üretimi, kaplama teknolojisi ve enjeksiyon kalıp alanlarındaki uzmanlıkları birleştirir.

Üst seviye geliştirme

Dr. Jens Heidenreich, Phoenix Feinbau GmbH Co. KG Başkan Vekili

Dr. Jens Heidenreich

Teknolojik uzmanlıklarıyla Phoenix Feinbau Phoenix Contact'ın katma değerli klemens üretimini temsil etmektedir. 2013'ten beri şirketin Başkan Vekili Dr. Jens Heidenreich: "Üst seviye geliştirme bölümü ve inovasyon yönetim ekibiyle birlikte şirketin global başarısına önemli katkı sağlıyoruz."

70 yılın üzerinde uzmanlık

Phoenix Feinbau GmbH Co. KG'da modern üretim

Modern üretim

1939'da Noelle & Berg olarak kurulan Phoenix Feinbau metal işleme alanında 70 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. 1955'te Noelle & Berg Phoenix Feinbau olarak isim değiştirip Phoenix Contact Group'un bir parçası olmuştur.

700 kişinin üzerinde çalışanıyla günümüzde damgalı ve damgalı bükülen parçaların yanında elektroteknik parçalar ve tüm grup için plastik parçalar üretmektedir. Ürünler elektrik, elektronik ve otomotiv endüstrisinde kullanılmaktadır. Metal parçalara ek olarak burada komple modüller de üretilmektedir.

Plastik enjeksiyon kalıp ve otomasyonlu montaj hizmet gamını bitmiş ürün pazarına genişletmektedir.

Eğitimle geleceği güvenceye almak

Phoenix Feinbau'da eğitim

Eğitim atölyesinde

1947'den beri genç çalışanlar Lüdenscheid sahasında eğitim almaktadır. Günümüz endüstrisinde bunlar arasında: uzman aletçiler, ürün tasarımcıları, endüstriyel mekanikerler, elektronik mühendisleri, mekatronik mühendisleri, yüzey kaplama ve endüstriyel satış temsilcileri.

Buna ek olarak şirket plastik teknolojisi, mekatronik ve makine imalatında ortak çalışmalar yürütmektedir. Her yıl yaklaşık on genç Phoenix Feinbau'da kariyerine başlamaktadır.

Şirket kültürü ve diğer eğitimler

Şirket kültürü ve diğer eğitimler

Hedefleri birlikte başarmak

Mükemmel çalışma ortamı, kendini geliştirme ve kar dağıtma oranı Phoenix Feinbau'nun mükemmelleştiği noktalardır. Şirket çalışanları için eğitim verecek uzmanlara yatırım yapmaktadır.

Çalışanlarımızın emniyet ve refahı bizim için en öncelikli konulardır. "Başarı için emniyet" sloganıyla yönetim ve uzman personel günlük emniyet ve güvenli çalışma ortamı için en ince ayrıntıları ele almaktadır.

Lokal fitness merkeziyle işbirliği yaparak çalışanlarımıza spor yapma imkanı sunuyoruz. Phoenix Feinbau düzenli olarak şirkette sağlık günleri organize etmektedir. Şirket faaliyetlerinde geniş gruplar halinde yer almak şirket kültürümüzün bir parçasıdır.

PHOENIX FEINBAU
GmbH & Co. KG

+49 23 51/43 06 0

Gustavstraße 3
D-58511 Lüdenscheid

Bu web sitesi çerez kullanır, sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikasımızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

Kapat